Interní grantová agentura MU (IGA MU)

Dne 14.9.2020 vyhlásil rektor Masarykovy univerzity soutěž v rámci Interní grantové agentury MU.

15. 9. 2020

Tato soutěž formou studentských grantů podporuje zvýšení kvality výuky spojené s výzkumem u studentů akreditovaných doktorských studijních programů. O grant může žádat student doktorského studijního programu LF studující v prezenční formě ve standardní době studia (4 roky). Vzhledem k tomu, že po celou dobu řešení grantu musí být tato podmínka splněna, je soutěž relevantní pro studenty 1. – 3. ročníku. Téma, které bude v rámci grantu řešeno, může být tematicky příbuzné tématu řešenému v rámci disertační práce. Výstupem projektu však nesmí být samotná disertační práce.

V případě, že máte zájem o účast v soutěži, žádáme Vás abyste do 30.9.2020 kontaktovali kolegyni Dagmar Václavíkovou (dagmar.vaclavikova@med.muni.cz, 549 49 7614), která Vám bude po celou dobu přípravy grantu metodicky a administrativně nápomocná.

Rádi bychom Vás také pozvali na setkání, v rámci kterého budou kritéria soutěže podrobně představena. Seminář se uskuteční ve středu 23/9 od 13:00. Předpoklad trvání akce, která s největší pravděpodobností proběhne online, je max. 2 hodiny. Odkaz na schůzku ZDE.

Upozorňujeme zájemce, že termín pro odevzdání projektových žádostí za Lékařskou fakultu je 23. 10. 2020.

Podrobné informace a veškerou dokumentaci naleznete ZDE.