Tomáškovy dny

XXVII. Tomáškovy dny mladých mikrobiologů

Tomáškovy dny mladých mikrobiologů jsou konferencí, kterou od roku 1992 každoročně organizuje Mikrobiologický ústav Lékařské fakulty Masarykovy univerzity a Fakultní nemocnice u svaté Anny v Brně ve spolupráci s Československou společností mikrobiologickou. Dalšími oficiálními pořadateli konference jsou Společnost pro mikrobiologii a epidemiologii České lékařské společnosti J. E. Purkyně a Společnost pro lékařskou mikrobiologii ČLS.
Jedinou podmínkou konference je, že referující autor (příp. hlavní autor posteru) musí být mladší 35 let.

Organizační údaje

Termín konání: 7. – 8. června 2018
Místo konání: Kongresové centrum MU na Komenského náměstí 2, Brno
Formy sdělení: ústní sdělení (max. 7 minut)
Poster: velikost max. 120 x 80 cm

K aktivní i pasivní účasti na konferenci se můžete přihlásit přímo na našich webových stránkách.
Termín pro zasílání abstraktů je do 6. 5. 2018. Abstrakty je nutno zaslat v elektronické podobě v jazyce českém/slovenském nebo anglickém. Podrobnosti k úpravě abstraktů naleznete zde. Abstrakty budou zařazeny ve sborníku, který bude opatřen ISBN. Abstrakty zaslané později, nebo abstrakty bez předepsané úpravy nebudou akceptovány.

V tomto roce proběhne i tradiční předání cen Nejlepší mladý mikrobiolog.

Registrační poplatek:

  Snížený poplatek   Plný poplatek   Plný poplatek *
Pregraduální studenti 300 kč 500 kč -
Postgraduální studenti 500 kč 750 kč 700 kč
Pasivní účast 500 kč 750 kč 700 kč

* pro členy ČSSM či ASM

Ceny platí při přihlášení do 30. 4. 2018. V případě registrace po 30. 4. 2018 se poplatek navyšuje o 50 Kč. Platba proběhne přímo na místě v den příjezdu účastníka.

Snížený poplatek zahrnuje: Vstup na konferenci, tištěné materiály.
Plný poplatek zahrnuje: Vstup na konferenci, tištěné materiály a doprovodné akce (včetně společenského večera).

Doprovodné akce:

Společenský večer proběhne ve čtvrtek 7. 6. 2018 a bude to tentokrát pěkný cirkus. Využijeme jedinečné příležitosti, kterou nabízí Národní divadlo Brno, a vypravíme se do cirkusového šapitó, které si divadlo nechalo přechodně postavit v Lužáneckém parku. Na programu bude Vančurovo Rozmarné léto, které však v tomto netradičním prostředí není pojato jako klasická divadelní inscenace, ale jednotlivé divadelní party se budou prolínat s akrobatickými čísly. A tak budeme moci sledovat známé tváře brněnské činohry, jak se předvedou na visuté hrazdě, akrobatických kruzích či projdou po laně. Budeme jedni z posledních, kteří budou svědky představení na této scéně, protože se jedná o předposlední představení, které se v Lužánkách bude konat. Pro návštěvu šapitó doporučujeme zvolit neformální pohodlné oblečení i obutí.

První část večera bude přístupná i veřejnosti, po skončení představení ale bude šapitó již jen pro nás. Následovat bude raut přímo na prknech této improvizované scény. Věříme, že pro Vás letošní program bude vítaným zpestřením.

Tomáškovy dny

Informace