Profil kliniky

Superspecializované programy: implantační, transplantační a vitreoretinální chirurgie.
Specializované programy: uveální, diabetologický, program se zaměřením na degeneraci sítnice, specializovaná péče pro slabozraké včetně korekce speciálními optickými pomůckami. Dispenzarizace a léčba zeleného zákalu, program strabologický a elektrofyziologický.
Na klinice pracuje 1 docent, 2 odborní asistenti, 5 lékařů s atestací II.stupně z oční
ho lékařství, 7 lékařů s první atestací, 1 lékař v předatestační přípravě.
Na klinice probíhá výuka posluchačů lékařské fakulty Masarykovy university všeobecného směru, stomatologického směru, bakalářského směru - optometrie a magisterského studia zdravotních věd - obor optometrie.
Možnosti postgraduálního vzdě
lávání: - Mikrochirurgie oka - Elektrotonografické vyšetření u glaukomu - Ošetření diabetické retinopatie laserem - vitreoretinální chirurgie

zpět na úvodní stránku