Lékařská fakulta Masarykovy univerzity

 

Aktualizace: 24. 1. 2017 19:13:35
Garant obsahu:
Ivana Pánková
Kompletní informace infoimage
Stránka číslo: 988
Přístupů: 132805
Vytvořeno: 14. 10. 2010 9:45:33

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

SOUTĚŽ pro ÚČASTNÍKY DOD na LFProběhl na Lékařské fakultě tradičně v půlce ledna a to dva běhy v sobotu 14. ledna a jeden běh ve středu 18. ledna 2017 na Univerzitním kampusu v Brně-Bohunicích. Letos se zúčastnilo 1330 zájemců o studium.

Program dne otevřených dveří na LF MU:

  • před zahájením prezentace obdrželi účastníci dne otevřených dveří brožurky Přijímací řízení 2017/2018 na Lékařskou fakultu MU, univerzitní časopis Studuj na muni, informace o využití ISIC a k možnostem ubytování na SKM muni
  • prezentace přijímacího řízení a představení jednotlivých studijních programů a oborů trvalo zhruba 1 a ½ hodiny
  • poté byl dán prostor diskusi
  • dále následovala exkurze na teoretické ústavy Lékařské fakulty v Kampusu (skupiny účastníků dne otevřených dveří prováděli studenti naší fakulty, na ústavech byli připraveni učitelé, kteří představili pracoviště a odpovídali odborné dotazy)
  • po ukončení byl před Kampusem přistaven zvláštní autobus, který odvezl účastníky Dne otevřených dveří do budovy Lékařské fakulty na Komenského náměstí 2, proběhly ukázky výukových pracovišť oborů Zubní lékařství, Dentální hygiena, Fyzioterapie, Optika a optometrie, Ortoptika, Porodní asistentka, Zdravotní záchranář.

SOUTĚŽ pro ÚČASTNÍKY DOD na LF

 

Pro správnou funkci tohoto webu a jeho další zlepšování používáme soubory cookies - více informací. SKRÝT