Nemocné rozhovory - projekt Paliare MEDIK

25. 9. 2023

Milé kolegyně, kolegové, vážení studenti,

dovolte mi Vás pozvat na druhý ročník série workshopů zvaný Nemocné rozhovory.
Jedná se o 4 workshopy zaměřené na komunikaci, podporu nevyléčitelně nemocného a jeho blízkých, praktický trénink sdělování závažných zpráv a komunikace emočně náročných situací. Toto vše bude probíhat v bezpečném prostředí úzké skupiny studentů (max. 20) pod vedením MUDr. Ladislava Kabelky, Ph.D. - paliatra a geriatra, primáře Mobilního hospice sv. Zdislavy v Třebíči.

Přihlašování bude spuštěno 30.9. v 17 hodin na tomto odkaze: https://paliare.cz/courses/pali-medik-23-24/. Kapacita je omezená, proto neváhejte.
Termíny konání jsou 20.10, 3.11., 24.11., 8.12. 2023 vždy 13:30 - 15:00. Při absolvování alespoň 3 WS možnost získání certifikátu.

Těšíme se Vaši účast!
Pro více informací sledujte Facebook či instagram Paliare MEDIK, kde nás můžete kontaktovat.

Děkujeme a těšíme se na setkání s vámi!
S pozdravem,
Štěpán Nechuta