Setkali jsme se k novinkám ve vědě a výzkumu

V červnu jsme pořádali další VaV fórum, pravidelné setkání věnované novinkám ve vědě a výzkumu na LF MU.

20. 6. 2021

Věnovali jsme se posledním novinkám z procesu implementace HR Award. Probrali jsme, co se nám již povedlo a čemu se budeme v následujících letech věnovat.  Připomněli jsme také možnost zapojit se do HR Award aktivit prostřednictvím deseti tematických pracovních skupin, které budou na fakultě realizovat v průběhu implementačního období všechny nezbytné změny.

Ing. Karolina Kašparová představila jednotlivé možnosti administrativní i finanční podpory aplikovaného výzkumu na LF MU. V rámci navazování spolupráce a sdílení dobré praxe se k nám připojil také Prof. Dr. Craig Garner z Charité Universitätsmedizin Berlin.

Nestihli jste se k nám připojit? Podívejte se na záznam jednotlivých částí:

HR Award Aplikovaný výzkum na LF MU Prof. Dr. Craig Garner