Přinášíme vám pravidelné informace o novinkách ze světa grantů a aktuálních dotačních příležitostech

Oddělení projektové podpory LF MU  |  7. 6. 2022, 13:03  |  English

GRANTOVINY

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

rádi bychom Vás pravidelně informovali o novinkách ze světa grantů a o aktuálních dotačních příležitostech. Proto jsme pro Vás připravili nový, stručný a přehledný, formát. Grantoviny Vám budeme zasílat 1× za 14 dní, vždy v úterý odpoledne.

V případě, že Vás cokoliv zaujme a budete chtít podrobnější informace, ozvěte se nám.
Tým Oddělení projektové podpory LF MU je tu pro Vás.

Horizont Evropa – MSCA PF

Finance na zahraničního postdoka

Chcete do Vašeho výzkumného týmu začlenit zahraničního postdoka? Právě teď je správný čas na přípravu projektu, který zajistí financování na 2 roky. Neváhejte – úspěšnost až 80 %.

MŠMT – Mobility

Navštivte zahraniční partnery

Rádi byste navázali vědeckou spolupráci s partnery v Německu, Rakousku či Francii? Získejte finance na společný výzkumný projekt, který Vám pokryje především cestovní náklady.

Interreg CZ-AT, CZ-SK

Úspěšnost projektů LF MU je 100 %

Chcete spolupracovat na výzkumu nebo vzdělávání s příhraničními regiony Rakouska a Slovenska? Připravte se už nyní na plánované podzimní výzvy k podání projektů v rámci programu Interreg. Úspěšnost projektů LF MU je 100 %.

Horizont Evropa – Klastr Zdraví

Společně připravíme konkurenceschopný projekt

Známe zaměření výzev programu Horizont Evropa na roky 2023–2024. Zjistěte, zda mezi podpořenými oblastmi výzkumu není i Vaše výzkumné téma. Pomůžeme Vám s vyhledáním vhodné výzvy, s oslovením partnerů a konsorcia. Společně připravíme konkurenceschopný projektový návrh.

AZV

Zdravotnický aplikovaný výzkum

Ministerstvo zdravotnictví vyhlásilo každoročně se opakující výzvu na podporu zdravotnického aplikovaného výzkumu. Podrobné informace naleznete na webu Oddělení projektové podpory. Pozor, fakultní termín pro podání projektů je stanoven již na 22. 6. 2022.

Rádi se s Vámi setkáme osobně a prodiskutujeme grantové příležitosti pro financování Vašeho výzkumu. Ozvěte se nám na projekty@med.muni.cz.

Těšíme se na setkání a spolupráci na projektech
Váš tým Oddělení projektové podpory

E-mail  Napište nám

© 2024
Masarykova univerzita

Twitter