14. Grantoviny jsou zde!

Oddělení projektové podpory LF MU  |  17. 1. 2023, 16:23  |  English

GRANTOVINY

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

posíláme Vám Grantoviny a s nimi pravidelné informace a novinky ze světa grantů a aktuálních dotačních příležitostí. V případě, že Vás cokoliv zaujme a budete chtít podrobnější informace, ozvěte se nám.

Tým Oddělení projektové podpory LF MU je tu pro Vás.

OPP

Příští grantová snídaně nabídne diskusi s vědci a panelisty GA ČR z naší fakulty

Pokud se chcete v pondělí 23. ledna 2023 zúčastnit, napište nám na projekty@muni.cz.

GA ČR

GA ČR nabízí prohloubení spolupráce s Vaším partnerem v Lucembursku a Slovinsku

Návrhy slovinsko-českých projektů můžete podávat do 7. března 2023 a lucembursko-českých do 27. dubna 2023. Pro více informací nás kontaktujte na projekty@med.muni.cz.

JPND

Zabýváte se neurodegenerativními onemocněními a máte zahraniční partnery?

Do 7. března 2023 máte příležitost podat si projekt na téma „Large Scale Analysis Of Omics Data For Drug-Target Finding In Neurodegenerative Diseases”. Partneři musí být min. 3 a mohou být z Rakouska, Belgie, Francie, Německa, Maďarska, Irska, Izraele, Itálie, Lucemburska, Holandska, Polska, Slovenska, Španělska, Švédska, Švýcarska a Turecka. Pro více informací nás kontaktujte na projekty@med.muni.cz.

MSCA-PF

Seminář pro potenciální budoucí supervizory postdoků MSCA-PF

Pokud hledáte postdoka v rámci Marie Sklodowska - Curie – Postdoctoral Fellowships, připojte se 8. února 2023 na seminář. Registrace zde.

US

Přehled možností financování Vašeho výzkumu z USA

Připravili jsme pro Vás souhrn všech federálních i nefederálních institucí a nadací, které umožňují financovat zahraniční vědce. Prolistujte si naši stránku US Funding Opportunities nebo nás kontaktujte na projekty@med.muni.cz.

NEURON

Studujte v Izraeli!

Studenti od 3. ročníku bakalářského studia po 1. ročník doktorandského studia budou v Izraeli pracovat na vlastním výzkumu, a navíc se seznámí s izraelským vědeckým ekosystémem se zaměřením na přenos vědeckých poznatků do praxe a jejich komercializaci. Program Neuron & IOCB Tech Internships in Israel je určen pro deset studentů, kteří obdrží 60 000 Kč na cestu a pobyt. Přihlášky je možné podávat do 15. března 2023 a stáže budou probíhat od května do září 2023. Další informace naleznete zde.

STÁŽE

Jeďte na stáž do Japonska!

Obdrželi jste doktorský titul nanejvýš před 6 lety? Přihlaste se do výběrového řízení na stáže pro zahraniční postdoky do 17. dubna 2023 zde.

MUNI

Nominujte studenta či zaměstnance do MUNI Innovation Award 2023

Oceněni budou ti, kteří se prokazatelným způsobem zasloužili nebo přispěli k praktickému uplatnění poznatků a činností MU. Nominace se podávají do 31. 1. 2023 zde.

Přejeme Vám šťastný nový rok a klidný leden.

Těšíme se na další spolupráci!
Vaše projektové oddělení

E-mail  Napište nám

© 2023
Masarykova univerzita

Twitter