Členové SKAS

Jméno a příjmení Konec mandátu Role
Volební obvod V studenti zubního lékařství a navazujícího postgraduálního studia, 1 mandát
1 Čeněk Černoch 13.3.2018 Výuková komise,
Mandátová a volební komise
Volební obvod VI – studenti všeobecného lékařství a navazujícího postgraduálního studia, 7 mandátů
1 Lukáš Opatřil – Předseda SKAS 22.3.2019 Ekonomická komise,
Disciplinární komise
2 Jonáš Kunst  20.10.2018
3 Filip Vácha 20.10.2018
4 Dominika Jelínková  22.11.2018 Disciplinární komise
5 Emil Havránek 22.3.2019 Legislativní komise
6 Jan Homola  22.3.2019
7 Laura Kvasnicová 13.3.2020 Mandátová a volební komise (předsedkyně),
Disciplinární komise,
Výuková komise
Volební obvod VII – studenti zapsaní na fakultě v programech bakalářských a magisterských navazujících, 3 mandáty
1 Jitka Ježdíková 20.10.2018
2 Natália Antalová 31.11.2019 Výuková komise,
Legislativní komise
3 David Havelka 31.11.2019 Mandátová a volební komise