Studentská vědecká konference MUNI PHARM 2023

27. 3. 2023

Dovolujeme si Vás pozvat k aktivní účasti na Studentské vědecké konferenci MUNI PHARM 2023.

Konference se bude konat ve dvou kategoriích – MAGISTERSKÁ a DOKTORSKÁ.

Konference je určena všem studentům MUNI (v prezenční i kombinované formě studia), jejichž výzkumné zaměření se alespoň trochu dotýká tak širokého oboru, jakým je farmacie.

Konference se bude konat v následujících sekcích:

• Medicinal chemistry, Organic chemistry, Drug analysis, Analytical chemistry
  • Pharmacognosy, Phytochemistry
  • Pharmacology, Toxicology, Biochemistry, Molecular biology, Genetics, Microbiology
  • Pharmaceutical technology
  • Drug safety and quality, Social pharmacy, Public health, Clinical pharmacy, Pharmacoeconomics, Pharmacy law, etc.

Studenti přednesou své příspěvky formou 10minutové přednášky, po ní bude následovat 5minutová diskuse. Doktorská konference se bude konat v anglickém jazyce. V magisterské kategorii lze prezentovat v češtině nebo angličtině. Prezentace budou hodnoceny odbornou komisí a nejlepší z nich budou oceněny finanční odměnou ve formě stipendia.

Konference se koná v úterý 25. 4. 2023 od 9,00 v prostorech Farmaceutické fakulty MUNI (Palackého třída 1946/1, budova č. 44).

Deadline pro přihlášení i zaslání abstraktu je 31. 3. 2023.

Konference je bez účastnického poplatku.

Vzor abstraktu, registrační formulář a další informace naleznete na webu: https://www.pharm.muni.cz/veda-a-vyzkum/svk/magistersti-studenti/2023/o-konferenci