Fyziocafé v Brně aneb o propojení fyzioterapie s gynekologií

Asociace studentů fyzioterapie ve spolupráci s IFMSA zve všechny mediky a studenty fyzioterapie na speciální přednášku v rámci Fyziocafé. Tentokrát bude tématem "Propojení fyzioterapie s gynekologií a porodnictvím". Akce se bude konat ve středu 24. 4. 2024 od 15:30 v pavilonu B11/114 areálu UKB. Chcete-li se zúčastnit, vyplňte prosím závaznou přihlášku.

Mezi pozvanými hosty jsou:

• Mgr. Marika Bajerová s přednáškou “Jak může fyzioterapeut fyziologii porodu podpořit?"
  • doc. MUDr. Lukáš Hruban, Ph.D. s tématem “Kde jsou hranice vaginálního fyziologického porodu?”

V případě zájmu prosím vyplňte závazný online formulář, který slouží k předběžnému zjištění zájmu. Vstupné je dobrovolné. Za ASF ČR zve Radim Janů (zástupce FSPS) a

Veronika Adámková (zástupce  LFMU).

Přihlásit se na fyziocafé speciál

více o asf ČR

více o IFMSA