Konference DECIDE@CARE 2024

Zveme vás na konferenci o rozhodování a plánování péče, která se uskuteční ve čtvrtek 6. 6. 2024, ve Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, v přednáškovém sále Pavilonu O1, v čase 8:30 - 17:00 hodin. Konference je určena lékařům, studentům a dalším zainteresovaným pracovníkům ve zdravotnickém sektoru, kteří se zabývají problematikou rozhodování v medicíně. Pro prvních 50 studentů je registrace zdarma.

29. 4. 2024

Konference se uskuteční ve spolupráci Lékařské fakulty Masarykovy univerzity, společnosti Paliare.cz, Diecézní charity Brno, Oblastní charity v Třebíči, Fakulní nemocnice U Svaté Anny a nadačního fondu Abakus.

Níže naleznete kompletní program. Přednášející pokryjí svými odbornostmi rozhodování napříč obory jako pediatrie, kardiologie, intenzivní péče, geriatrie, onkologie. Nebude chybět také tématické propojení s právní stránkou rozhodování. Kromě výborných řečníků vás čeká možnost zapojit se do diskuse a drobné občerstvení na závěr. Pro studenty máme rezervovaných 50 míst zdarma.

chci se registrovat na konferenci

program konference ke stažení