Hostem další vědecké snídaně bude Zdeněk Andrysík

Přijďte opět posnídat s proděkanem pro vědu a doktorské studium a jeho hostem. 9. dubna 2024 v 8 hodin ráno bude Tomáš Kašpárek v Knihovně univerzitního kampusu diskutovat se Zdeňkem Andrysíkem.

12. 3. 2024

Po magisterském studiu v oboru Fyziologie zvířat na Přírodovědecké fakultě MU a doktorátu pod vedením profesora Aloise Kozubíka vedla jeho akademická cesta k postdoktorským stipendiím na University of Cincinnati a University of Colorado at Boulder, kde spolupracoval s prof. Peterem J. Stambrookem a prof. Joaquinem M. Espinosou.

Nedávno se vrátil na Masarykovu univerzitu. Na Biologickém ústavu LF MU založil díky podpoře Interní grantové agentury LF MU juniorní výzkumnou skupinu.

Zdeněk jako perspektivní mladý výzkumník s vámi bude sdílet zkušenosti ze svého postdoktorského a raného kariérního období ve Spojených státech. Poradí, jak si vybrat kvalitní laboratoř a poreferuje o životě v USA a tamních grantových možnostech.

Těšíme se na setkání s vámi.

Prosím registrujte se.

Akce bude probíhat v anglickém jazyce.