Pozvánka na seminář Správa výzkumných dat

Správa výzkumných dat je oblast, které je potřeba věnovat velkou pozornost. Na univerzitě i LF MU jek dispozici tým odborníků, který poskytuje potřebnou podporu. Jeden z nástrojů této podpory je seminář určený nejen vedoucím výzkumných projektů a žadatelům o projektovou podporu, ale i všem, kteří se chtějí s problematikou blíže seznámit.

26. 9. 2022

Přednáška poskytne jak úvod do problematiky, tak i praktické příklady jak v této oblasti postupovat.

Diskutovaná témata:

Školení se uskuteční 9.11.2022 od 12:30 v učebně B11/334 a povedou jej Mgr. Ing. Jiří MarekRNDr. Michal Růžička, Ph.D. z Open Science týmu. Očekávaná doba školení jsou 2 hodiny, v závislosti na počtu dotazů či případné diskuzi.

V případě zájmu se prosím registrujte skrze přihlašovací formulář do 11.10.2022.