O MEDshopu

MEDshop pokrývá potřebu studentů, akademiků i zaměstnanců na kvalitní výrobky s logem fakulty. Přináší nabídku především profesního oblečení, které budete potřebovat na praxích, v laboratořích a ve všech místech, kde se připravujete na své budoucí povolání. Naleznete zde též sortiment volnočasového oblečení a doplňků, které uplatníte například při klání mezi fakultami i univerzitami, ale rozhodně se bude příjemně nosit třeba na přednášky, praktickou výuku i jen tak na doma.

Naším cílem je nabízet výrobky vynikající kvality za dobré ceny. Profesní oblečení je vyrobeno z vysokogramážové 100% bavlny splňujícím přísné normy oděvů pro zdravotníky. Trička a mikiny pro volný čas jsou vyrobeny z velmi příjemného směsového úpletu, který Vám dovolí velký rozsah pohybu. A co je důležité – všechny výrobky v MEDshopu jsme zhotovili v České republice, v našem regionu. A protože jsme lékařská fakulta se srdce na pravém místě, našimi dodavateli jsou chráněné dílny, družstva invalidů a sociální podniky. Proto se nákupem v MEDshopu můžete hrdě přihlásit k heslu: "Pomáhám, kudy chodím."

Kdo jsou naši dodavatelé?

Chráněné dílny dávají práci lidem se zdravotním postižením. Díky začlenění do pracovního procesu se daří hendikepované dobře zapojit do běžného nejen pracovního života. Pro mnohé z nich je skutečnost, že dělají něco užitečného a potřebného pro okolní svět, hnacím motorem nejen v práci, ale i doma.

Každé tričko, každá mikina je tak dělaná s láskou a maximální péčí. V chráněných dílnách rádi říkají, že hendikep, který zaměstnanci mají, není překážkou ke kvalitní práci, ba právě naopak. Hendikep dává zaměstnancům možnost nechat v každém kousku kus sebe, kus svého srdce.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info