ZŠ Bosonožská

8. 11. 2015

ZŠ Bosonožská

Beseda s rodiči a pedagogy prvního stupně o aktivním i pasivním kouření a jeho vlivu na zdraví.

MŠ Labská

5. 11. 2015

MŠ Labská

Ve čtvrtek jsme obohatili dopolední program dětem Mateřské školy Labská, opět za pomoci party studentů všeobecného lékařství z Masarykovy univerzity. Povídání studentů s dětmi zakončila pohádka o nemocném Myšákovi, jehož tatínek doma kouřil. O tom, že se dětem pohádka líbila, svědčily jejich soustředěné výrazy v obličeji a poděkování celému našemu týmu, že jsme za nimi s projektem přišli.

ZŠ Labská

3. 11. 2015

ZŠ Labská

V úterý jsme společně se studenty 5. ročníku všeobecného lékařství z Masarykovy univerzity zpestřili výukový den žákům druhých tříd na Základní škole Labská. S žáky jsme si povídali na téma kouření a hravou metodou jsme zjišťovali jejich názory na kouření ve vztahu ke zdraví. Děti se do projektu zapojily s nadšením a v diskusích byly velmi aktivní. Jako upomínku na projekt dostaly omalovánky s pohádkou.

20. 10. 2015

Doplněno ke stažení

Do sekce ke stažení jsme přidali letáky ke stažení.

5. 10. 2015

Vytvoření webu