Studentská vědecká konference

64. studentská vědecká konference LF MU

64. SVK on-line 11. 11. 2020

Vzhledem k současné epidemiologické situaci způsobené novým koronavirem se 64. SVK odehraje on-line v prostředí MS Teams dne 11. listopadu 2020. Pokud chcete jako diváci sledovat 64. SVK přihlaste se v MS Teams do týmu SVK pomocí kódu vu2zywu a najděte si kanál s patřičnou sekcí.

koordinátor SVK
Michal Jurajda

Lékařská fakulta MU významně podporuje vědeckovýzkumnou činnost svých teoretických ústavů, laboratoří i klinik. Jednou mnoha významných aktivit v tomto směru je i tradiční Studentská vědecká konference, která umožňuje studentům a mladým vědeckým pracovníkům prezentaci jejich výzkumné práce a je pro ně dalším krokem v jejich kariéře.

Vědecké výsledky jsou zásadním kritériem hodnocení univerzit a fakult a zdrojem jejich prestiže. Masarykova univerzita si v tomto ohledu stojí velmi dobře jak v národním tak mezinárodním srovnání. Aby tomu tak zůstalo i do budoucna, je potřeba zaujmout a inspirovat talentované studenty a dát jim prostor jak k vlastní práci, tak i k prezentaci jejich výsledků. SVK si klade za cíl být takovýmto fórem.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info