Jun 28 2011

Volby do AS MU 2012-2014

Na konci tohoto semestru ukončil úspěšně studium jeden z našich zástupců v akademickém senátu MU.  Vzhledem k tomu, že ani druhý zástupce neplánuje svůj mandát obhajovat – budou se v podzimním semestru konat volby do studentské komory AS MU. Hledají se proto 2 budoucí senátoři!!!

Prosíme všechny zájemce, aby si svůj zájem přes léto rozmysleli a po prázdninách se pokusili zaujmout studenty ve volbách. Podívejte se na stránky AS MU, kde zjistíte – co je reálně slibovat a co nikoliv.

Zároveň vyzýváme voliče, aby nenaletěli planým slibům.

Noví zástupci budou zvoleni na období 1.1. 2012 – 31.12. 2014

Všechny potřebné informace o studentské komoře AS MU, její činnosti v poslední době, ale i pravomoce senátorů naleznete na webové stránce: http://skas.muni.cz/

nebo kontaktujte naše zástupce:

MUDr. Martin Pešl: martinpesl@mail.muni.cz

Mgr. Martin Vrubel: vrubel.m@mail.muni.cz

Všechny zájemce o tuto pozici upozorňujeme, že práce je časově velmi náročná. Skládá se z pravidelného docházení na schůze, práce v univerzitních komisích a pracovních jednání.

Odměnou za tuto činnost a vynaložené osobní prostředky je dobrý pocit z odvedené práce a fungující univerzita.