Doprava

Do Brna je možno dopravit se jednoduše vlakem, autobusem nebo autem ze všech koutů České i Slovenské republiky. Vlakové linky zastavují na Hlavním nádraží Brno, odkud je možné dopravit se v krátkém čase kamkoliv ve městě. Autobusové spoje zastavují na Ústředním autobusovém nádraží Zvonařka nebo na Autobusovém nádraží Brno, Benešova (linky Student Agency).

V dopravě po městě doporučujeme využít MHD. Přesné spojení můžete vyhledat na stránce http://jizdnirady.idnes.cz/brno/spojeni/ , aktuální informace o cenách jízdenek, výlukách apod. naleznete na http://dpmb.cz/ . Jízdenky je možné koupit v automatech na zastávkách, v trafikách nebo u řidiče dopravního prostředku (jízdenky u řidiče jsou dražší). Rovněž je možné zakoupit jízdenku přes SMS (více informací na http://www.dpmb.cz/SmsJizdenky.aspx?seo=manual ) nebo přes mobilní aplikace Poseidon a Sejf.

Zde uvádíme základní spojení MHD mezi dopravními uzly, místem konání konference a doporučenými hotely.

Hlavní nádraží – Univerzitní kampus: Linkou 8 (tramvaj, směr Starý Lískovec) z Hlavního nádraží na zastávku Soukenická (2. zastávka), přes cestu na zastávku autobusu (ve směru jízdy tramvaje), přestup na linku 60 nebo 61 (autobus, směr Univerzitní kampus – sever), vystoupit na zastávce Univerzitní kampus nebo Nemocnice Bohunice (cesta s přestupem cca 20 min, potřebný lístek na 60 min, resp. SMS 20 min).

Hlavní nádraží – Holiday Inn (zastávka Velodrom): Linkou 1 (tramvaj, směr Ečerova) z Hlavního nádraží na Mendlovo náměstí, přejít k starému pivovaru na zastávku autobusu 84 (směr Stará osada – okružní linka), vystoupit na zastávce Velodrom, která je asi 300 metrů od hotelu (viz mapa) (cesta s přestupem asi 13 min, potřebný lístek na 15 min, resp. SMS 20 min).

Hlavní nádraží – Ubytování NCONZO (zastávka Výstaviště, hlavní vstup): Linkou 1 (tramvaj, směr Ečerova) z Hlavního nádraží přímo na zastávku Výstaviště, hlavní vstup. Ubytování je od zastávky vzdáleno asi 500 metrů (viz mapa) (cesta bez přestupu, cca 8 min, potřebný lístek na 15 min, resp. SMS 20 min).

Autobusové nádraží Brno Benešova (naproti Grandhotelu) je v blízkosti zastávky MHD Hlavní nádraží (asi 250 m).

ÚAN Zvonařka – Univerzitní kampus: Z ÚAN Zvonařka nadchodem k zastávce MHD Zvonařka (asi 250 m, viz mapa), a pak autobusovou linkou 60 nebo 61 do zastávky Nemocnice Bohunice (60) nebo přímo Univerzitní kampus (61) (cesta bez přestupu cca 18 min, potřebný lístek na 60 min, resp. SMS 20 min).

ÚAN Zvonařka – Holiday Inn (zastávka Velodrom): Z ÚAN Zvonařka přejít na zastávku Autobusové nádraží (viz mapa), odkud odjíždí autobusová linka 84 (směr Stará osada – okružní linka) přímo do zastávky Velodrom. Hotel je od zastávky vzdálen asi 300 metrů (viz mapa) (cesta bez přestupu, asi 11 min, potřebný lístek na 15 min, resp. SMS 20 min).

ÚAN Zvonařka – Ubytování NCONZO (zastávka Výstaviště, hlavní vstup): Z ÚAN Zvonařka přejít na zastávku MHD linky 12 (viz mapa), linkou 12 (tramvaj, směr Technologický park) na zastávku Hlavní nádraží. Přestup na linku 1 (tramvaj, směr Ečerova), vystoupit na zastávce Výstaviště, hlavní vstup. Ubytování je od zastávky vzdáleno asi 500 metrů (viz mapa) (cesta s přestupem, cca 14 min, potřebný lístek na 15 min, resp. SMS 20 min).

Cesta autem a parkování v blízkosti UKB

GPS (záchytné parkoviště) 49.175598, 16.564086
GPS (vchod do Univerzitního kampusu Bohunice) 49.177175, 16.567809

Nejjednodušší příjezd do Brna-Bohunic je z cesty E461 Bítešská sjezdem na Nový Lískovec/Bohunice. Záchytné parkoviště se nachází vedle komplexu Campus Square a Moravského zemského archivu (viz mapa), odkud je hlavní vstup do Univerzitního kampusu vzdálen cca 450 m (přes 2.p OC Campus Square, možnost přejít lávkou/nadchodem od Tesca přímo k Aule UKB).

91. Fyziologické dny

Informace

Sponzoři

 
AnimaLab
www.BioTech-Europe.eu
Cardion
 
Eppendorf
 
GeneTiCA
KRD
M.G.P. spol. s r. o.
Sigma-Aldrich
Velaz