11. Adult learning and Basic Course of Debriefing pro tým z Lékařské fakulty Ostravské univerzity

V pondělí 28. 11. 2022 se uskutečnil jedenáctý Adult learning and Basic Course of Debriefing kurz (ABCD kurz) pod vedením lektorů MUDr. Jany Djakow, Ph.D. a MUDr. Terezy Prokopové tentokrát pro tým lékařek z Lékařské fakulty Ostravské univerzity.

2. 12. 2022

Kromě facilitace diskuse na různá témata jsme se během workshopu věnovali také tomu, jak správně vést simulaci dle připraveného scénáře. Jak nabriefovat účastníky simulace, provést simulační scénář a jak ho následně s účastníkem simulace zdebriefovat. Debriefing trénovaly naše účastníce jak jednotlivě, tak v lektorské dvojici. Věnovaly jsem se rozboru technických i netechnických dovedností.

V prosinci nás čeká první veřejný ABCD kurz.