Staňte se součástí SIMU

 

Simulační centrum Lékařské fakulty Masarykovy univerzity je pracovištěm, kde se studenti zdravotnických oborů učí klinickým dovednostem v bezpečném prostředí bez rizika poškození pacienta.

Pětipatrovou budovu s cvičnou nemocnicí naplněnou zdravotnickou a simulační technikou provází jeden z nejširších a nejlépe proškolených týmů ve svém oboru. Právě díky týmu skvělých lidí, kteří za inovativní výukou stojí, se studenti dostanou přímo do akce, zažijí to, co by jinak zažili až po několika letech studia nebo v lékařské praxi. Zajímá Vás kariéra v SIMU?

Bez popisku

Koho právě hledáme

Technik/Technička interaktivní výuky

SIMU je největším a nejmodernějším simulačním centrem pro vzdělávání zdravotníků v Evropě. Jako jedno z dvanácti center na světě je akreditováno společností SESAM (Evropská společnost pro simulace v medicíně). Veškeré akademické, technické i provozní potřeby zajišťují týmy dvou pracovišť Lékařské fakulty Masarykovy univerzity, Ústav simulační medicíny a Simulační centrum. Navzájem se doplňují a společně tvoří SIMU.

Technik/Technička interaktivní výuky

Popis pracovní pozice:

Pro zajištění provozu Simulačního centra LF MU v Brně hledáme Technika/Techničku interaktivní výuky. Pozice je vhodná jak pro absolventy technických i zdravotnických oborů, vyžaduje však určitou míru všestrannosti a ochotu učit se. Technik/Technička interaktivní výuky pracuje s moderními zdravotnickými simulátory, zdravotnickými přístroji a audiovizuální technikou. Je členem širšího multidisciplinárního týmu, spolupracuje s lektory. Je zodpovědný/á za přípravu simulátorů a pomůcek k výuce i za jejich bezproblémový provoz. Pozice je vhodná také pro absolventy.

Co od Vás očekáváme?

 • Minimálně středoškolské vzdělání;
 • Výhodou je předchozí zkušenost se simulační medicínou, či technikou;
 • Uživatelská úroveň práce na počítači;
 • Ochotu a odvahu učit se novým věcem;
 • Týmového ducha;
 • Zodpovědnost a samostatnost, ale zároveň schopnost práce v týmu.

Co Vám nabízíme?

 • Zajímavou práci a profesní rozvoj v novém a rychle se rozvíjejícím oboru simulační medicíny.
 • Zaučení pro práci s nejmodernější technikou pro simulace ve zdravotnictví.
 • Hlavní pracovní poměr, na plný úvazek.
 • Zajímavé finanční ohodnocení a balíček zaměstnaneckých benefitů (30 dnů dovolené, příspěvek na stravování, MultiSport karta a další);
 • Nástup dle dohody.

Pracoviště: Univerzitní kampus Bohunice, Kamenice 5, Brno
Typ smlouvy: HPP
Úvazek: 1,00
Předpokládaný nástup: dle dohody
Datum přihlášek:

 

Jak se přihlásit:

Vaši přihlášku doplněnou životopisem a krátkým motivačním dopisem zašlete prostřednictvím tlačítka "Chci do týmu" a vyplněním E-přihlášky (použijte prosím odkaz „Elektronická přihláška“ přímo v inzerátu na webu fakulty). Po úspěšném odeslání Vaší přihlášky obdržíte emailem automatické potvrzení o jejím přijetí.

Bližší informace můžete získat na telefonu 549491350 nebo e-mailu sekretariat.simu@med.muni.cz.

Přečtěte si více o této pozici

Chci do týmu

SIMU v Hyde Park Civilizace

Chcete se stát součástí SIMU, ale aktuálně pro vás nenabízíme vhodnou pozici? Nevadí, dejte nám o sobě i tak vědět pomocí kontaktního formuláře níže.

Podívejte se, jak to u nás vypadá

Napište nám a potkejme se


Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info