Staňte se součástí SIMU

Simulační centrum Lékařské fakulty Masarykovy univerzity je pracovištěm, kde se studenti zdravotnických oborů učí klinickým dovednostem v bezpečném prostředí bez rizika poškození pacienta.

Pětipatrovou budovu s cvičnou nemocnicí naplněnou zdravotnickou a simulační technikou provází jeden z nejširších a nejlépe proškolených týmů ve svém oboru. Právě díky týmu skvělých lidí, kteří za inovativní výukou stojí, se studenti dostanou přímo do akce, zažijí to, co by jinak zažili až po několika letech studia nebo v lékařské praxi. Zajímá Vás kariéra v SIMU?

Koho právě hledáme

Technik/Technička interaktivní výuky

Popis pracovní pozice:

Technik/Technička interaktivní výuky je členem týmu, ve kterém má své místo jak zkušený zdravotník nebo biomedicínský inženýr, ale také specialista na audiovizuální techniku, výpočetní techniku nebo 3D tisk. Pozice poskytuje prostor pro osobní rozvoj v rychle se rozvíjejícím oboru simulační medicíny. Technik/Technička interaktivní výuky pracuje s moderními zdravotnickými simulátory, zdravotnickými přístroji a audiovizuální technikou. Úzce spolupracuje s vyučujícími při simulační výuce i při její přípravě. Je zodpovědný za přípravu simulátorů a pomůcek k výuce i za její bezproblémový průběh.

Co od Vás očekáváme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Zájem o odborný rozvoj v oboru simulační medicíny
  • Uživatelská úroveň práce na počítači
  • Ochotu a odvahu učit se novým věcem
  • Zodpovědnost, samostatnost i schopnost práce v týmu

Výhodou, nikoli podmínkou je:

  • Zdravotnické vzdělání
  • Předchozí zkušenosti se simulační medicínou
  • Schopnost komunikovat v anglickém jazyce

Co Vám nabízíme?

  • Zajímavou práci v novém a rychle se rozvíjejícím oboru simulační medicíny
  • Práci na hlavní pracovní poměr, případně možnost dohody i zkráceného úvazku
  • Zázemí významné a stabilní instituce
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Adekvátní mzdové ohodnocení
  • 30 dnů dovolené
  • Příspěvky na stravování a další zaměstnanecké benefity
  • Práci v projektu, který je svým rozsahem a zaměřením unikátní nejen v evropském měřítku

Přečtěte si více o této pozici

Chci do týmu

Chcete se stát součástí SIMU, ale aktuálně pro vás nenabízíme vhodnou pozici? Nevadí, dejte nám o sobě i tak vědět pomocí kontaktního formuláře níže.

Podívejte se, jak to u nás vypadá

Napište nám a potkejme se

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info