O SIMU

SIMU je místem, které si musíte vybrat

 • Budova

  SIMU je nejmodernějším simulačním centrem ve střední Evropě. Je vybaveno podobně jako reálná nemocnice. V přízemí budovy se nachází urgentní příjem s plně vybaveným vozem záchranné zdravotnické služby. Lůžkovým výtahem se dostanete do nemocničního patra, které disponuje operačními sály, jednotkami intenzivní péče, standardními pokoji a místnostmi pro výuku virtuálních 3D simulací. Na střeše objektu se nachází heliport. SIMU je vybaveno reálnou zdravotnickou techniku, simulátory, výukovými modely i trenažery.

 • Systém výuky

  SIMU poskytuje zcela nový pohled na výuku Všeobecného i Zubního lékařství. Doplňuje studijní programy o jedinečný aspekt osvojení si jednotlivých technik a postupů na simulátorech. Odborné dovednosti jsou ve zdravotní péči nesmírně důležité, ale jen v kombinaci se správnou komunikací formují komplexního a kvalitního lékaře pro budoucí praxi. Promyšlené scénáře simulovaných situací vám umožnují nacvičit si vše od jednání s pacientem až po práci v týmu.

 • Tým

  Pětipatrovou budovu s cvičnou nemocnicí naplněnou zdravotnickou a simulační technikou provází jeden z nejširších a nejlépe proškolených týmů ve svém oboru. Právě pod jeho vedením se studenti dostanou přímo do akce, zažijí to, co by jinak zažili až po několika letech studia nebo v lékařské praxi. Zajímá Vás kariéra v SIMU? Napište nám a domluvte si s námi schůzku. Práce v SIMU je výzva, která stojí za to!

 • Technologie

  SIMU nabízí široké spektrum simulátorů, od výukových modelů, jednoduchých trenažérů až po simulátory s nízkou i vysokou mírou věrnosti. Výčet je opravdu bohatý, v SIMU naleznete například pokročilé pacientské simulátory dětského i dospělého věku, geriatrický ošetřovací model, simulátor těhotné ženy či novorozence, inkubátor, simulátor umělé plicní ventilace, simulátory pro KPR či ultrazvukový simulátor. V SIMU se nachází také 70 pokročilých trenažerů pro výuku zubního lékařství.

1000+

simulátorů

2

operační sály

200+

studentských lektorů

8000

metrů čtverečních

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info