2. Konference porodní asistence s workshopy opět na SIMU

V sobotu 13.5.2023 se v rámci 2. celostátní konference PA konaly v prostorách SIMU workshopy pro porodní asistentky.

17. 5. 2023

Bez popisku

Spokojení, spíše nadšení, byli opět účastníci workshopů, porodní asistentky, pro které jsou tyto workshopy vysoce ceněné a neuvěřitelně potřebné.

Konference se zúčastnilo 150 porodní asistentek z celé ČR ale i ze Slovenska, a právě o workshopy na SIMU byl obrovský zájem.

Velmi pozitivně byly hodnoceny všechny 4 workshopy (KP, dystokie, kritické stavy, resuscitace), včetně práce zkušených lektorů, jako byli například doc. MUDr. Lukáš Hruban, Ph.D., MBA, MUDr. Matěj Anton, Mgr. Markéta Zemanová a Mgr. Juraj Ovčík a další.

Zpětné vazby hovoří samy za sebe:

"Líbili se mi i modelové situace v porodnictví, kdy i přes to že jsme se neznali vznikla skvělá spolupráce s kolegyněmi. Myslím, že by bylo úžasné, kdyby v každé nemocnici byla možnost připravit se na nějakou situaci v rámci praktického školení určitě by to usnadnilo práci i nové začínajícím kolegyním a zmírnilo to stres v dané situaci."

"Konferecnia bola skvelaaaaaa a workshopy boli excelente. Uvitala by som aby workshopy boli zaradene vzdy. Ak by boli workshopy aj pravidelne, kludne mimo konferencie -ako samostatne kurzy alebo tak, urcite pridem(e). Robite perfetknu pracu,a vsetci ste boli skveli. DAKUJEM"

Již nyní se těšíme na příští ročník.


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info