Kurz Kritické stavy v anestezii dospělých

Simulační centrum Masarykovy univerzity připravuje na 8. a 9. 6. 2021 dva totožné jednodenní simulační kurzy Kritické stavy v anestezii dospělých, které poskytnou účastníkovi možnost vyzkoušet si v bezpečném prostředí Simulačního centra LF MU management kritických stavů v perioperačním období.

26. 4. 2021

Cílovou skupinou jsou lékaři v oboru AIM. Cena kurzu 5500 Kč zahrnuje kurzovné a občerstvení.

Organizátorem kurzu Kritické stavy v anestezii dospělých je ředitel Simulačního centra LF MU prof. MUDr. Petr Štourač, Ph.D. a garanty doc. MUDr. Martina Kosinová, Ph.D., MUDr. Jan Maláska, Ph.D. V roli lektorů budou kurzem provádět MUDr. Kamil Hudáček, MUDr. Jan Hudec, MUDr. Jitka Chlupová, MUDr. Tereza Prokopová.

Kapacita kurzu je 8 osob, v případě většího zájmu (naplnění 8 míst pro náhradníky na termín), lze rozšířit na 16 osob. Registrace bude možná od 3. 5. 2021 do 21. 5. 2021.

REGISTRACE

Program kurzu

Vzdělávací akce je pořádána dle stavovského předpisu ČLK č. 16 a je ohodnocena 6 kredity.
Pořadatelem akce je Lékařská fakulta Masarykovy univerzity.