Pracovní skupina pro simulaci v medicíně Asociace děkanů lékařských fakult ČR

Asociací děkanů lékařských fakult ČR byla ustanovena Pracovní skupina pro simulaci v medicíně.

8. 7. 2022

Na návrh předsedy Asociace děkanů lékařských fakult ČR, děkana LF MU, prof. MUDr. Martina Repka, Ph.D., byla na jejím květnovém zasedání ustanovena Pracovní skupina pro simulaci v medicíně Asociace děkanů lékařských fakult.

Na 1. zasedání byl dne 14. 6. 2022 předsedou této Pracovní skupiny zvolen prof. MUDr. Petr Štourač, Ph.D., MBA, FESAIC, proděkan pro rozvoj a studium v klinických oborech všeobecného lékařství LF MU a současně přednosta Ústavu simulační medicíny LF MU.

Všechny členy Pracovní skupiny, složené ze zástupců jednotlivých lékařských fakult a předsedy Společnosti pro simulaci v medicíně, naleznete ZDE. Na této stránce budeme postupně přidávat aktuální a důležité informace z působení Pracovní skupiny.

V návaznosti na vznik Pracovní skupiny, pro Vás dne 12. 9. 2022 také připravujeme 1. Simulační sympozium na půdě Simulačního centra LF MU.

Sledujte naše stránky, již brzy se dočtete víc.