Propedeutika v SIMU - příprava podzimního semestru

Dne 3. 6. - 5. 6. 2022 se uskutečnilo výjezdní zasedání organizačního týmu výuky Propedeutiky v SIMU v obci Želiv.

10. 6. 2022

Výjezdního zasedání se zúčastnilo 14 členů týmu, kteří se věnovali dokončení přípravy výuky předmětu Propedeutika II. V podzimním semestru se tak naváže na již realizovanou Propedeutiku I, během které se studenti naučili základní klinické dovednosti. Propedeutika II bude kombinovat výuku v SIMU i na klinických pracovištích, studenti se budou fokusovat na práci s pacientem, naučí se komplexní vyšetřovací metodiky a rozvinou praktické dovednosti z prvního semestru. Na výjezdním zasedáním byla úspěšně dokončena příprava podkladů pro tuto výuku.

za tým propedeutiků MUDr. Martina Žižlavská a MUDr. Martin Janků