Výjezdní zasedání týmu Propedeutiky

V prvním únorovém víkendu letošního roku proběhlo v Univerzitním centru Telč výjezdní zasedání organizačního týmu předmětu Propedeutika. Cílem zasedání bylo dokončení příprav druhého ročníku výuky Propedeutiky v SIMU, zlepšení péče o studentské lektory a příprava na nadcházející historicky první ročník praktické zkoušky tohoto předmětu formou OSCE.

15. 2. 2023

S přibývající agendou a navýšením počtu studentských lektorů na počet dosahující 200 lektorů vyplynula potřeba vytvoření menších týmů, které se do budoucna budou zabývat jednotlivými oblastmi správy předmětu, jako jsou OSCE, péče o lektory, zpracování feedbacku, zvyšování kvality výuky a výukových materiálů a další. Středobodem jednoho z pracovních dní byla pak příprava úvodního online workshopu pro všech dvě sta lektorů před zahájením nového semestru, který proběhl v návaznosti na výjezdní zasedání ve dnech 8.-11.2. Tři dny v Telči, které přinesly spoustu nápadů a odvedené práce byly podtrženy mrazivým počasím, které sice překazilo plány pro odpočinkový social program na místní farmě, na druhou stranu ale dalo možnost pro dokončení rozsáhlého programu zasedání, což vedení týmu s radostí kvituje.

Za celý tým MUDr. Martina Žižlavská a MUDr. Martin Janků