27. Grantoviny jsou zde!

Oddělení projektové podpory LF MU  |  12. 9. 2023, 17:30  |  English

GRANTOVINY

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

posíláme Vám Grantoviny a s nimi pravidelné informace a novinky ze světa grantů a aktuálních dotačních příležitostí. V případě, že Vás cokoliv zaujme a budete chtít podrobnější informace, ozvěte se nám.

Tým Oddělení projektové podpory LF MU je tu pro Vás.

InGA

Interní grantová agentura (InGA) LF MU vyhlásila nové výzvy pro rok 2024

Vyhlášeny byl výzvy Start-up, LF Accelerate, Juniorní výzkumná skupina a Postdoc. Více informací naleznete na novém InGA webu zde, případně nás kontaktujte na projekty@med.muni.cz.

GAMU

Grantová agentura Masarykovy univerzity (GAMU) vyhlásila nové výzvy pro rok 2024

Soutěž MASH s uzávěrkou 8. 12. 2023 Vám pomůže přivést na MU vynikající a úspěšné externí vědce – držitele ERC nebo seniorní vědce na úrovni R4.
Career Restart s uzávěrka 13. 10. 2023 usnadní návrat a začlenění vědkyň a vědců po přerušení kariéry, například po rodičovské dovolené, zpět do Vašeho týmu.
Současně můžete do 29. 9. 2023 posílat nominace na cenu za vynikající výsledky výzkumu MUNI Scientist. Více informací naleznete na stránkách GAMU nebo se obraťte na nás na projekty@med.muni.cz.

Grant-office breakfast

První projektová snídaně v podzimním semestru

Na úterý 26. 9. 2023 v 8:30 si naše oddělení připravilo další Grant-office breakfast v SIMU. Tentokrát Vám představíme základní parametry programu MSCA COFUND, který umožňuje financování pobytu zahraničních PhD studentů. Dále Vás seznámíme s REVIEW BOARD, novým poradním orgánem děkana LF, jehož hlavními cíli je minimalizovat rizika spojená s přípravou a realizací projektů a zajistit efektivní alokaci fakultních zdrojů. Přineseme též novinky a aktuální výzvy. Pokud byste se k nám chtěli přidat, kontaktujte nás na projekty@med.muni.cz.

Brno Ph.D. Talent

Jste student zapsaný v prvním roce doktorského studia a je vám méně než 32 let?

Zúčastněte se soutěže Brno Ph.D. Talent, která je otevřena do 16. 11. 2023, a získejte stipendium 110 000 Kč ročně na dobu 3 let. Podrobné informace o soutěži a podmínky účasti zde.

ECRIN

Uvažujete o vypracování Horizont projektové žádosti s klinickou studií? Potřebujete poradit, jak zvýšit své šance na úspěch?

ECRIN zahajuje sérii školení pro vědce i projektové manažery v zemích ECRIN! Můžete se přihlásit na kompletní školení, které zahrnuje sérii webinářů a následné celodenní školení na jednom ze 4 míst v Evropě, nebo si jen vybrat webináře, které pro vás budou nejužitečnější. Přihlaste se do 15. 9. 2023 zde.

 

Horizont Evropa

Spojené království se asociuje k Horizontu Evropa

Od 7. 9. 2023 mohou britští výzkumní pracovníci žádat o granty a podávat nabídky na účast v projektech v rámci programu Horizont s jistotou, že se Spojené království bude účastnit jako plně přidružený člen po celou dobu trvání programu až do roku 2027.

Přejeme Vám úspěšný začátek podzimního semestru!

Těšíme se na další spolupráci!
Vaše projektové oddělení

E-mail  Napište nám

© 2023
Masarykova univerzita

Twitter