Etika on run

6. ročník běhu ETIKA ON RUN

je v přípravě.

Detaily o běhu doplníme v lednu 2024.

5. ročník Etika on run na dobrovolném a virtuálním startovném vynesl 0

Celá částka byla předána na podporu terapií a pobytů rodin se členy s DS.

Od spolku Úsměvy: jak nám můžete pomoci

  • Pomůže nám, když se budete spolu s námi zasazovat o zařazení lidí s Downovým syndromem do společnosti, šířit dobré jméno našemu spolku i lidem s DS.
  • Můžete u nás příležitostně i dlouhodobě působit jako dobrovolníci (zejména asistence dětem s DS na setkáváních spolku, případně příprava programu, pomoc s administrativou aj.)
    Můžete zaslat finanční dar na č. účtu 2701573986/2010, vedený u Fio banky. Do zprávy pro příjemce uveďte vaše jméno a „etika“, poté zašlete emailem jméno, příjmení a trvalé bydliště na adresu karla@usmevy.cz a obdržíte zpět „Potvrzení o převzetí finančního příspěvku“ pro daňové účely.
  • Můžete přispět vždy, když nakupujete na internetu. Do svého oblíbeného eshopu jděte přes portál Givt! Najdete tam přes 700 nejznámějších eshopů. Vyberte organizaci Úsměvy – spolek pro pomoc lidem s Downovým syndromem a jejich rodinám, pokračujte do eshopu, nakupujte, jak jste zvyklí, a část vaší útraty půjde na podporu našeho spolku. Nezaplatíte ani korunu navíc. Můžete se podívat na instruktážní video.
  • Podpořte nás libovolnou částkou prostřednictvím Darujme.cz

Podpora spolku Úsměvy

Bez popisku

Chci přispět

Nejedná se o platební QR kódy

Skupinové pobyty

Bez popisku

Chci přispět

Hlavní garant projektu

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info