Učitel střední školy

Jste na střední škole učitelem biologie, chemie, fyziky nebo matematiky? Chcete Vašim studentům zatraktivnit výuku? V naší nabídce jsou kurzy nejen pro středoškolské studenty, ale je možné zajistit kurzy i přímo pro Vás. Kromě seminářů, workshopů a dalších aktivit Vám můžeme pomoci například při sestavování ucelené a logické řady laboratorních cvičení a vybavení.

Prozkoumejte, co nabízíme také v sekci pro STUDENTy v Aktuální nabídce, ale také co pro můžeme zajistit výhledově.

Nově jsme připravili k přihlašování Uživatelské účty, které všem zjednoduší nejen přihlašování na jednotlivé aktivity, ale umožní snadnější správu, možnost odhlašování, zlepší přehled o již absolvovaných nebo teprve plánovaných kurzech. Pro účast všech kurzech je tato registrace prostřednictvím Uživatelského účtu nutná. Po přihlášení Vám přijde potvrzení o registraci a rovněž také pár dnů před termínem konání kurzů Vám pošleme upozornění, abyste nezapomněli. Budete-li souhlasit s odběrem novinek, budete mezi prvními, kterým pošleme informace o novinkách, o změnách v termínech kurzů, o nově vypsaných aktivitách a dalším dění v souvislosti s Juniorskou akademií LF MU.

Jste konzultantem nebo koordinátorem SOČ? Nabízíme nově témata pro středoškolskou odbornou činnost. Znáte-li motivovaného studenta v oblasti biomedicíny, kterého by mohla zajímat spolupráce s námi, dejte mu o této možnosti vědět.

Opravdu nám záleží na tom, aby naše vzájemná spolupráce byla založena na osobním přístupu V případě, že Vám v nabídce něco chybí, napište nám. Oceníme Váš názor.

Chcete-li dostávat informace o novinkách e-mailem, přihlaste se k odběru novinek:
Načítám...

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info