Učitel střední školy

Jste na střední škole učitelem biologie, chemie, fyziky nebo matematiky? Chcete Vašim studentům zatraktivnit výuku? V naší nabídce jsou kurzy nejen pro středoškolské studenty, ale i přímo pro Vás. Kromě seminářů, workshopů a dalších aktivit Vám můžeme pomoci například při sestavování ucelené a logické řady laboratorních cvičení a vybavení. V současné složité době nabízíme sice jen část z naší nabídky a plně budeme moci otevřít kurzy v prezenční formě až s opětovným povolením vstupu veřejnosti do našich fakultních prostor.

Prozkoumejte, co Vám nabízíme již nyní, ale také s čím můžete počítat ve Vašem plánování do budoucna. V případě, že Vám v nabídce něco chybí, napište nám. Oceníme Váš názor. Všechny vypsané aktivity jsou zdarma. Pro účast v kurzech je nutná pouze registrace a po přihlášení Vám přijde potvrzení a také pár dnů před termínem konání pošleme upozornění o konání akce. Jedinou aktivitou bez nutnosti přihlašování je LIVE CHAT. Neváhejte a připojte se v daný termín a máte možnost se přímo ptát našich odborníků a živě s nimi komunikovat nebo se na cokoliv zeptat v chatu. 

Jste konzultantem nebo koordinátorem SOČ? Nabízíme nově témata pro středoškolskou odbornou činnost. Znáte-li motivovaného studenta v oblasti biomedicíny, kterého by mohla zajímat spolupráce s námi, dejte mu o této možnosti vědět.

Opravdu nám záleží na tom, aby naše vzájemná spolupráce byla založena na osobním přístupu. Necháte-li nám na sebe kontakt, budete mezi prvními, kterým pošleme informace o novinkách, o změnách v termínech kurzů, o nově vypsaných aktivitách a dalším dění v souvislosti s Juniorskou akademií LF MU.

Chcete-li dostávat informace o novinkách e-mailem, přihlaste se k odběru novinek ...

Načítám...

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info