Registrujte se do kurzu již dnes!

 

Chceš-li dostávat informace o novinkách e-mailem, přihlas se k odběru novinek:
Načítám...

Studuješ na střední škole? Baví Tě biologie, chemie nebo fyzika? Náš program Juniorské akademie Ti nabízí spoustu příležitostí, jak rozvíjet sebe a své zájmy. Prozkoumej naše kurzy a podívej se, co všechno se můžeš u nás dozvědět nového a co si můžeš vyzkoušet. 

V současné době nabízíme většinu aktivit distanční formou, ale již brzy nabídneme i prezenční kurzy ve fakultních prostorách. Podívej se, co pro Tebe máme už teď a s čím můžeš počítat ve svém plánování do budoucna. Pokud se přihlásíš k odběru novinek, budeš mezi prvními, které budeme informovat o novinkách, o změnách v termínech kurzů, o nově vypsaných aktualitách a dalším dění, které by Ti nemělo uniknout.

Nově jsme připravili k přihlašování Uživatelské účty, které všem zjednoduší nejen registrace na jednotlivé aktivity, ale umožní snadnější správu, možnost odhlašování, zlepší přehled o již absolvovaných nebo teprve plánovaných kurzech. Ke svému uživatelskému účtu se dostaneš vždy v pravém horním rohu webové stránky Juniorské akademie nebo při novém přihlášení ke kurzu.

Pro účast všech kurzech je tato registrace prostřednictvím Uživatelského účtu nutná kromě live chatů. Po přihlášení Ti nebo Tvému rodiči/zákonnému zástupci přijde potvrzení. Rovněž také pár dnů před termínem konání kurzů Ti pošleme upozornění, abys nezapomněl. Nově jsme pro vás také natočili pár zajímavých videoprezentací. Neváhejte se na ně podívat do Aktuální nabídky.

Většina aktivit je stále bezplatná, některé prezenční kurzy budou zpoplatněny. Částečnou spoluúčastí na nákladech tak můžeme zvýšit úroveň kurzů a obohatit je o tolik žádané experimenty a praktickou výuku. Věříme, že tuto variantu uvítáte.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info