Jak si můžu vytvořit profil?

K přihlašování jsme vytvořili Uživatelské účty, které všem zjednoduší nejen přihlašování na jednotlivé aktivity, ale umožní snadnější správu, možnost odhlašování, zlepší přehled o již absolvovaných nebo teprve plánovaných kurzech. Pro účast všech kurzech je tato registrace prostřednictvím Uživatelského účtu nutná. Po přihlášení vám přijde potvrzení o registraci a rovněž také pár dnů před termínem konání kurzů vám pošleme upozornění, abyste nezapomněli. Budete-li souhlasit s odběrem novinek, budete mezi prvními, kterým pošleme informace o novinkách, o změnách v termínech kurzů, o nově vypsaných aktivitách a dalším dění v souvislosti s Juniorskou akademií MED MUNI.

Profil si můžete vytvořit zde.

 

Jak se můžu přihlásit ke kurzu?

Pro přihlášení ke kurzu je nezbytné mít vytvořen profil na stránce Juniorské akademie zde.

Poté se přihlašujete na jednotlivé akce, které vybíráte z nabídky na této stránce, pokud jste student a na této, pokud jste učitel SŠ.

Je možné se z kurzu odhlásit?

Ano, odhlásit se můžete ve správě vašeho účtu.

Nefunguje mi vytvoření profilu se zákonným zástupcem. Co mám dělat?

Nefunguje vám registrace? Napište nám na akademie@med.muni.cz

Kurz, o který mám zájem, je plný. Má smysl se hlásit jako náhradník?

Určitě ano, velice často se stává, že se student na poslední chvílí odhlásí. Je zde tedy velká pravděpodobnost, že se na kurz dostanete.

Zaregistroval jsem se ke kurzu. Kdy se dozvím více informací?

Bližší informace zasíláme po uzavření přihlašování ke kurzu. Tento datum je uveden v dolním rámečku u každého kurzu zvlášť.

Nemůžu se ze závažných důvodů dostavit na prezenční kurz a je již po datu odhlášení. Co mám dělat?

Pokud se nemůžete dostavit na prezenční kurz s limitovanou kapacitou, uvědomte prosím co nejdříve koordinátora Juniorské akademie na emailu akademie@med.muni.cz

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info