Informace o studiu na MED MUNI

Studuješ střední školu a zajímá tě studium na Lékařské fakultě MU? Potřebuješ se dozvědět více o nabídce studijních programů, o přijímacích zkouškách či unikátních možnostech pro studenty MED MUNI? Projdi si informace na webových stránkách určených všem uchazečům o studium u nás nebo rovnou kontaktuj naše Studijní oddělení a naše ochotné referentky ti rády poradí.

Zde nalezneš nejčastěji hledané informace našich uchazečů o studium na Lékařské fakultě MU.

informace pro uchazeče

často kladené dotazy

Prohlédni si videa z výukových prostor MED MUNI v Univerzitním kampusu Bohunice i ze Dne otevřených dveří 2021.

nové Simulační centrum MED MUNI

jak se studuje na MED MUNI

Podcast STETOSKOP

Přibližujeme širší veřejnosti život na naší fakultě, představujeme zajímavé vědecké projekty, občas nakoukneme pod plášť nejen doktorskému studiu, zpovídáme významné osobnosti z řad studentů, absolventů i zaměstnanců. A velkým přáním zůstává se inspirací středoškoláků pro studium na naší fakultě. Všechny díly si můžeš projít zde anebo ve svých oblíbených aplikacích.

V díle "Podcast na mrtvici" představíme středoškoláka Martina Kaletu, který na naší fakultě zpracovával svou SOČ.

Poslouchej díl na YouTube

V úplně prvním díle "Nebojte se, my se taky báli" tě zbavíme obav, zač je toho vlastně prvák.

Poslouchej díl na YouTube