Podcast STETOSKOP

Podcastem STETOSKOP přibližujeme širší veřejnosti život na naší fakultě, představujeme zajímavé vědecké projekty, občas nakoukneme pod plášť nejen doktorskému studiu, zpovídáme významné osobnosti z řad studentů, absolventů i zaměstnanců. A velkým přáním zůstává se inspirací středoškoláků pro studium na naší fakultě.

Svět se vyvíjí a my jsme přemýšleli, jak vám ještě více přiblížit život na LF MU. A tak v hlavách Oddělení pro strategii a vnější vztahy a bývalého viceprezidenta Spolku mediků MUDr. Jakuba Voldřicha, pravděpodobně z "dlouhé chvíle" před posledními státnicemi, vznikl podcast. Slovo dalo slovo, zajistili jsme nahrávací zařízení, mikrofony, klapku (tu vlastně ještě nemáme) a natočili jsme první díl. Na rozjezd a uvolnění se studenty pro studenty. Se zkušenými pro nové. A nové neustále postupně přibývají...

Přejeme příjemný poslech. Nasaďte si sluchátka, my nasazujeme STETOSKOP.

Vaše reakce, připomínky, náměty na zajímavá témata i tipy na hosty nám napište nám na: stetoskop@med.muni.cz.

A protože občas vypíšeme nějakou soutěž o fakultní předměty, čtěte také naše soutěžní podmínky.

 Poslouchejte nás v těchto aplikacích

Díly k poslechu i ke stažení v MP3

Pokud nevyužíváte žádnou z výše uvedených aplikací, doporučujeme stáhnout si vybraný díl a spustit jako skladbu. Přehrávač na webu bohužel neumožňuje posun v čase.

33. díl Když plyšák pomáhá
Říká Vám něco: „Patient talks“, „Promítej i Ty“, „Zdraví v hrsti“ nebo „Medvídkova nemocnice“? Po dnešním dílu Stetoskopu už budete zcela určitě vědět, že jsou to velmi záslužné projekty sekcí SCOPH a SCORP brněnské pobočky IFMSA při naší fakultě. Seznámit nás s osvětovými akcemi přišly studentky 4. ročníku Všeobecného lékařství Tatiana Tirpáková a Monika Slamková. Zavítáme s nimi do ulic i na náměstí, navštívíme mateřské i základní školy a poučíme i vysokoškoláky. Kurzy probíhají také na SIMU.
.mp3 114 MB
32. díl Podcast na mrtvici
Největší zabiják, a přesto ho, teda ji, má někdo rád, dokonce je z ní nadšený. V dnešním dílu Stetoskopu si budeme vyprávět se studentem Martinem Kaletou o hemoragické mrtvici, jeho velmi oblíbeném tématu. Martin je studentem, ale teprve středoškolským, přesto nějakou dobu pobýval na Anatomickém ústavu LF MU. Jak se na půdu naší fakulty dostal, jak uspěl v celonárodním kole SOČ a proč holil potkany, nám prozradí se svým školitelem doc. Markem Joukalem, přednostou AÚ LF MU.
.mp3 85 MB
31. díl Quo vadis, mediku?
Není mrtvá! Kromě papeže a příslušníků Maltézského řádu jí mluví studenti všech lékařských fakult. Latina. Jak se dá naučit a jak se vlastně učí? Kde v těle najdete „myšičku“ a co znamená „kukačka“? Hezky česky i na jiné otázky přišla odpovídat Mgr. Kateřina Pořízková, Ph.D., odborná asistentka Centra jazykového vzdělávání MU. Tak se hezky usaďte, hodina latiny začíná.
.mp3 98 MB
30. díl COCO a jiné cesty IFMSA
Sami jsou mladí a ještě studují, a přesto si najdou čas pro šíření osvěty i o velmi závažných onemocněních. Právě díky mládí to dělají s nadšením a humorem. Rádi také vyjedou za poznáním do světa a zorganizují to pro druhé. Že to není zadarmo a ani jednoduché a že i samovyšetření případné rakoviny může proběhnout s úsměvem, nám přišly sdělit dvě studentky 4. ročníku Všeobecného lékařství a zároveň aktivní členky IFMSA CZ – Natálie Čurdová a Tereza Sovová.
.mp3 107 MB
29. díl Skrz naskrz, část druhá
Ve druhé části našeho povídání nám prof. Válek prozradí, jak dostat lehce atestaci a také jak na nádory jater. Řekne nám, jak studenty zkouší a prozradí, jak byl on sám zkoušen. A padlo jablko daleko od stromu? A jak posloužila rodná jižní Moravy při schvalování Vinařského zákona? Určitě si také zazpíváme a přes Japonsko se vrátíme zpět do FN Brno. Jen Vás drobně upozorníme, že nahrávka pochází z léta 2020.
.mp3 68 MB
29. díl Skrz naskrz, část první
V prvním díle to vezmeme od Conrada Röntgena a Kežmarok až do poslanecké sněmovny. Dozvíme se, jaké to je, když Karel jede jako pila a seznámíme se s metodou Monte Carlo. Také přijde řeč i na nové metody v radiologii. Už víte, kdo je naším hostem? Tak ještě jedna nápověda: jeho nejstarší pacient se narodil v lednu 1711. Správně! K mikrofonu usedl prof. MUDr. Vlastimil Válek, CSc., MBA, EBIR - přednosta Kliniky radiologie a nukleární medicíny ve Fakultní nemocnici Brno.
.mp3 81 MB
28. díl Ruku na srdce
Za svou profesi si vybral kardiologii, které je věrný 46 let. Velmi rád se věnuje studentům medicíny, a to už činí celých 30 let. Připojte se ke gratulantům a pojďte společně popřát vše nejlepší prof. MUDr. Jiřímu Vítovcovi, CSc., FESC – zástupci přednostky I. IKAK FN USA a LF MU. Co tomuto čerstvému sedmdesátníkovi zvedne tlak a proč vidí, že i ten nejčernější mrak má stříbrný okraj? Co ho naučilo prohrávat a poklonit se soupeři?
.mp3 52 MB
27. díl HPV: Není třeba se červenat
Je květen, lásky čas, a proto přinášíme díl podcastu s tématem zaměřeným na tu nejintimnější podobu lásky. K přenosu nejrůznějších infekcí, jako je např. HIV, chlamydie, herpes či HPV (human papilomavirus) a mnohých dalších dochází zejména sexuální cestou. Virus HPV (lidský papilomavirus) je celosvětově nejrozšířenější infekcí, dokonce podstatně rozšířenější než HIV. Projekt SPOLUSAFE i prevenci nám přišli představit MUDr. Anna Pelzová a student VL Martin Bartoš.
.mp3 83 MB
26. Cesty klikatý
Dnes vám představíme velmi zajímavé cesty dvou pečlivě vybraných hostů. Jejich výběr totiž není náhodný, ale to vám prozradíme v povídání. Svůj příběh poví Veronika Dzetkuličová, MSc., Ph.D., odborná asistentka Anatomického ústavu LF MU a Michael Vladimir Fiedler, student 6. ročníku VL LF MU. Kudy k nám vedly jejich cesty, jak moc byly klikaté? Bylo vše jen dílem náhody a štěstí, nebo šlo o promyšlené plánování?
.mp3 62 MB
25. Vypláchněte si, prosím...
Vypláchněte si, prosím ... osvobozující věta, která zazní na konci Vašeho utrpení. Kdo si PROBOHA může vybrat tak brutální povolání? Co přivedlo ke studiu zubního lékařství tři mladé veselé slečny? Co si na studiích užívají a za co nejvíc utrácí peníze? A zkusíte spočítat kolikrát zazní slovo: Super? Průřez studiem Zubního lékařství nám představí: Markéta Zelinková - studentka 1. r., třeťačka Kamila Svobodová a právě končící Andrea Ingrová z 5. ročníku ZL.
.mp3 150 MB
24. Hexenšus
Hexenšus alias akutní blokáda, tedy náhlá bolest zad, lidově nazývaná také jako houser, ústřel, ischias nebo onen hexenšus! Není člověk, který by tím netrpěl. A v ten okamžik si vzpomenete na rehabilitaci, fyzioterapii. V čem všem Vám mohou pomoci a kde všude se s lidmi se zázračnýma rukama můžete setkat? Dvě nadšené studentky vás provedou nejen studiem oboru Fyzioterapie. Za bakalářský program zodpoví otázky Veronika Jančářová a za navazující studium Bc. Hana Krátká.
.mp3 110 MB
23. Hadičky a pípání
Až Váš život bude viset na vlásku, budou stát při Vás. Budou kontrolovat Vaše životní funkce, budou Vás krmit sondou a hlídat po celých 24 hodin denně. Přesto je mnohdy ani neuvidíte, i přes jejich velmi intenzivní péči. O svém poslání nám popovídají budoucí sestry z JIPek studentky 2. ročníku NMgr. Intenzitní péče: Bc. Dominika Čekanová a Bc. Tereza Jará. Jaké to zpočátku bylo orientovat se mezi těmi všemi přístroji, hadičkami a pípáním? Jaké mají sny a cíle a co je na této práci láká?
.mp3 82 MB
22. Jak se peče věda aneb v čem Vám pomůže karfiol a veterinář
Jak si představujete vědce? Protože… když se řekne vědec, mnohým z nás se může vybavit zanedbaný šílenec v praktickém životě neuplatnitelný. Našimi hosty jsou dva nadšení vědci, kteří ale vůbec těmto zažitým předsudkům neodpovídají. Pro téma své diplomové práce se nechají inspirovat policií, pro vzorky neváhají vycestovat do zahraničí. Co si přiváží ze stáže ve svém kufru, co je dokáže rozesmát nad mikroskopem? Hosté: Mgr. Zuzana Koledová, Ph.D. a Jakub Sumbal, student 6. ročníku VL LF MU.
.mp3 110 MB
21. díl Abych Tě lépe viděla
„Co vidíš? Kuře. Tak vidíš!“ „A babičko, proč máš tak velké oči? – Abych Tě lépe viděla.“ Kdo by tyto hlášky neznal. Dnešní díl Stetoskopu upíná svůj pohled na zrak, tedy na jeho poruchy, jak je napravit a hlavně, jak zdárně zvládnout studium bakalářského programu Optika a optometrie. Na návštěvu do učeben, ale i optik nás pozvaly studentky 3. roč. Barbora Pivoňková a Kristýna Řeholová. Velmi milé povídání nás provede celým studiem a slečny prozradí dobré tipy a finty pro studium.
.mp3 113 MB
20. díl Kudy prochází láska?
Dnes se vypravíme do nitra, do nitra jednoho lékaře, který ochotně diskutuje s pacienty a má je rád natolik, že vyšetřovací metody vyzkouší nejprve na sobě. Miluje legraci a pohodu, to mu ovšem nezabrání užít si adrenalin s Máňou. Snídani považuje za základ dne a při slovech Dietní párek mu naskočí pupínky. Do křesla pro hosta Stetoskopu usedl pan přednosta Interní gastroenterologické kliniky FN Brno doc. MUDr. Jiří Dolina, Ph.D. a s velkou dávkou humoru na sebe ledacos prozradil.
.mp3 164 MB
19. díl To máš ze spolku?
Nejsi na to sám! I takto by se tento díl Stetoskopu mohl jmenovat. Mohou být záchranným kruhem pro prváky topících se v moři informací, pomocnou rukou pro ty, kteří se potýkají s nečekanými problémy, průvodcem při náročném studiu, osvíceným rádcem, ale i zábavným parťákem ve společenském životě. To je spolkový život na fakultě, a právě ten nám přišli představit: Anka Vravcová a Maťo Sihlovec z IFMSA a Klára Dolinová a Naty Srbová ze Spolku mediků. Je mezi spolky rivalita či dokáží spolupracovat?
.mp3 76 MB
18. Díl Detektivka v pipetě
Jsou nepostradatelnou pomocnou rukou všech diagnostiků, leckdy na jejich výroku závisí život pacienta. Přesto jsou neviditelní a zůstávají v pozadí stejně jako jejich subjekty, které zkoumají. O kom je řeč? O těch, kteří znají LIS a dobře vyplněná žádanka s dobře odebraným materiálem je pro ně svatým grálem. Laboratorní diagnostika ve zdravotnictví a hlavně studium tohoto programu - to je dnešní téma Stetoskopu. Hosté: Mária Lacková a Vojtěch Kunčický (+ noví moderátoři. N. Srbová, D. Chlebek).
.mp3 119 MB
17. díl Tady a teď
Zkouškové? Maturita? Obavy? Stres? Izolace? Každého z nás něco podobného může trápit. Zastavte se. Uvařte si kávu, čaj, posaďte se do oblíbeného křesla a zaposlouchejte se do nového dílu podcastu. S pomocí milého vyprávění doc. Miroslava Světláka si můžete uvědomit moc přítomného okamžiku. Uvědomte si, že právě teď je Tady a teď.
.mp3 138 MB
16. díl: Což takhle dát si…
Zveme Vás ke stolu – bude hostina! Ale nejprve si to uvaříme… vezmeme Vás do kuchyně a také do učeben, kde své široké znalosti získávají skuteční odborníci na výživu. O náročnosti studia, o těžkých zkouškách, ale i fajn praxích nám přišli popovídat: Mgr. Martin Krobot, asistent Ústavu ochrany a podpory zdraví, Judita Tóthová, studentka 3. ročníku bakalářského programu Nutriční terapeut a Silvia Janovská, studentka 2. ročníku navazujícího magisterského programu Výživa dospělých a dětí.
.mp3 70 MB
15. díl Bubáci
BUBÁCI - nene, není Halloween a ani jsme nenatáčeli hororové scénky. Jen jsme hledali odpovědi na otázky, kterak dobře zvládnout dva nejobtížnější předměty při studiu na LF MU. A pár návodů a tipů, jak na to se zcela určitě dozvíte z nového dílu Stetoskopu s názvem Bubáci. Pojďte se s námi trošku bát, ale také smát, vždyť ti dnešní akademici byli také studenti. Vzpomínat, ale i radit přišli prof. PharmDr. Petr Babula, Ph.D., a MUDr. Marek Joukal, Ph.D.
.mp3 133 MB
14. díl Holý život
Od malička nám do hlav vštěpují pár nejdůležitějších telefonních čísel, které by se nám v krizových situacích měly automaticky vybavit a zachránit náš majetek, bezpečnost nebo zdraví. Kdo má v životě notnou dávku štěstí, tak se s nimi nesetká, ale my jsme si je dobrovolně pozvali do studia. O svém studiu Zdravotnického záchranářství nám přišli povyprávět – studentka 1. ročníku Natália Zaušková a Honza Žbánek ze třeťáku. Snad nám odpoví i na to, co je na studiu to těžké, z čeho mají radost...
.mp3 121 MB
13. díl Sedm pádů Ježíška
„13“ je prý smolné číslo! Ale ve Stetoskopu je „13“ číslem šťastným a veselým. Třináctý díl nám totiž přináší téměř Ježíškovské otázky a odpovědět na ně přišli proděkanky, proděkani i pan děkan naší fakulty. Poslechněme si, u koho rozbaluje dárky pes, kde zní koledy s kytarou a kdo se dozvěděl až nyní, že Ježíšek neexistuje. Přejeme všem našich posluchačům krásné Vánoce a v novém roce se těšíme ve zdraví na slyšenou! Děkujeme za Vaše uši, tým Stetoskopu!
.mp3 20 MB
12. díl: Hlava Deseti
Stetoskop vyrostl a zamířil vysoko, hodně vysoko, dá se říci, že nejvýše. Své otázky totiž pokládal přímo panu děkanovi – prof. MUDr. Martinovi Repkovi, Ph.D. Jaký byl jeho první rok v děkanském křesle? Co mu úřad dal a vzal? A má děkan vůbec volný čas?
.mp3 43 MB
11. díl: Dar nejcennější, část druhá
A co se chystá za novinky na Anatomickém ústavu? Průběh přípravy těla, ale i vděk dárcům přišel do Stetoskopu sdělit přednosta AÚ MUDr. Marek Joukal, Ph.D. Také připomene i realizaci pomníku pro dárce – vsypové hrobky na brněnském Ústředním hřbitově.
.mp3 32 MB
11. díl: Dar nejcennější, část první
Dnešní díl Stetoskopu bude pro laickou veřejnost velmi zajímavý, až objevný, pro zasvěcené připomenutím, že výuka na lékařských fakultách by bez tohoto daru nebyla tak snadná. Nahradí ve výuce anatomie moderní technologie onu klasickou anatomickou pitvu? Jak dlouhá je příprava těla? Kdo jsou dárci?
.mp3 18 MB
10. díl: Florence se sekla
Trošku jsme zamíchali karty… Vrátíme se v čase, a přitom něco předběhneme. Letošní rok je Rokem sester a porodních asistentek. Porodní „báby“ u nás již byly, nyní nahlédneme pod naškrobené čepce všeobecných sester. Moderní ošetřovatelství se sice již několik let obejde bez škrobu i čepců, nikdy se ale neobejde bez empatických, pokorných, pozorných a ochotných sestřiček. Právě takové hosty jsme v červenci vyzpovídali.
.mp3 37 MB
9. díl: 8000, část druhá
Přijměte proto pozvání a přidejte se alespoň k virtuální exkurzi na vlně nového mimořádného dílu Stetoskopu. Našimi průvodci budou prof. MUDr. Petr Štourač, Ph.D., ředitel SIMU a Ing. Jitka Blažková, projektová ředitelka, kteří s úsměvem odpoví na ledajaké otázky.
.mp3 28 MB
9. díl: 8000, část první
Přijměte proto pozvání a přidejte se alespoň k virtuální exkurzi na vlně nového mimořádného dílu Stetoskopu. Našimi průvodci budou prof. MUDr. Petr Štourač, Ph.D., ředitel SIMU a Ing. Jitka Blažková, projektová ředitelka, kteří s úsměvem odpoví na ledajaké otázky.
.mp3 26 MB
8. díl 3... 2.. 1 STARTGYN, část druhá
O své zamilované profesi, o porodech i operacích, ale i o zrodu ojedinělého programu pro studenty všeobecného lékařství na posilování praktických aspektů výuky přímo odborníky z praxe, přišli doc. MUDr. Vít Weinberger, Ph.D., přednosta Gynekologicko-porodnické kliniky LF MU a FN Brno, tutoři programu MUDr. Petra Vinklerová a MUDr. Emil Havránek. Hosty doplnila MUDr. Michaela Koblížková, absolventka STARTGYNu.
.mp3 40 MB
8. díl 3... 2.. 1 STARTGYN, část první
O své zamilované profesi, o porodech i operacích, ale i o zrodu ojedinělého programu pro studenty všeobecného lékařství na posilování praktických aspektů výuky přímo odborníky z praxe, přišli doc. MUDr. Vít Weinberger, Ph.D., přednosta Gynekologicko-porodnické kliniky LF MU a FN Brno, tutoři programu MUDr. Petra Vinklerová a MUDr. Emil Havránek. Hosty doplnila MUDr. Michaela Koblížková, absolventka STARTGYNu.
.mp3 26 MB
7. díl Plavovlasý hurikán
Po obyčejném hurikánu zůstává zpravila spoušť, za tím naším zůstává spousta hotové práce, dobře odvedených projektů a také pozitivně naladěných lidí. Máme dobu volební, tak je více než na místě vyzpovídat senátorku, dnes již Mgr. Natálii Antalovou.
.mp3 52 MB
6. díl S kůží na trh, část druhá
Speciální vydání Stetoskopu, kde se vám představí sami moderátoři podcastu. Vyzpovídají sami sebe. Kdo chtěl být olympijským vítězem, nebo soudcem či profesionálním cirkusákem? Kdo neumí parkovat podélně? Prásknou na sebe nějaké trapasy?
.mp3 37 MB
6. díl S kůží na trh, část první
Speciální vydání Stetoskopu, kde se vám představí sami moderátoři podcastu. Vyzpovídají sami sebe. Kdo chtěl být olympijským vítězem, nebo soudcem či profesionálním cirkusákem? Kdo neumí parkovat podélně? Prásknou na sebe nějaké trapasy?
.mp3 34 MB
5. díl Tělo jako důkaz, část druhá
O své práci, o celém pracovišti i jak tráví volný čas nám přišel povídat prof. MUDr. Miroslav Hirt, CSc., přednosta Ústavu soudního lékařství LF MU a Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně. V jeho čele stojí téměř 27 let a ke konci srpna se s vedením ústavu se bude loučit.
.mp3 33 MB
5. díl Tělo jako důkaz, část první
A najednou je konec! Vše utichá, ale tělo promlouvá. Byl to zločin? Vypoví důkazy, co se stalo? Odhalování příčin úmrtí se náš host věnuje řadu let, svůj obor považuje za krásný, zajímavý, atraktivní, ale přeci jen – neminul se povoláním?
.mp3 41 MB
4. díl American Medicine Story In Czechia
It's summertime! Let's travel! The fourth - quite special episode will not only refresh your English skills, but it will also take you over Slovakia to the United States, home of our today's guest Michael Vladimir Fiedler, a student in his 5th year of the General Medicine study programme. He will be sharing his interview with the head of the Anatomy Department Dr. Marek Joukal, Ph.D. And what is he going to ask Jakub Voldřich as a presenter of today?
.mp3 49 MB
3. díl Srdeční záležitosti
V prvním díle jsme se seznámili, ve druhém porodili a až teprve nyní se na řadu dostávají srdeční záležitosti. Jen trošku v jiném pojetí: kardiolog vs. kardiochirurg ... CKTCH vs. IKAK. Je to skutečně boj na ostří skalpelu? Poslechněte si zkušenosti dvou mladých lékařů, kteří se vydali na těžkou cestu, která vede vždy k srdci. Hosty třetího dílu byli MUDr. Lukáš Opatřil a MUDr. Jaroslav Ilčišák.
.mp3 34 MB
2. díl Příběhy porodních bab
Vzali jsme to trošku hopem. Ještě se ani pořádně neznáme a už rodíme. Tématem druhého dílu je porodnictví a srovnání studia porodních asistentek a lékařů – gynekologů-porodníků. Hosty druhého dílu byly Michaela Vaňková, Kristýna Kaliničová a Denisa Nováková.
.mp3 60 MB
1. díl Nebojte se, my se taky báli!
Studentský speciál věnovaný nováčkům na naší fakultě. Chceme jim formou přátelské uvolněné debaty zodpovědět otázky, které je trápí před zahájením studia i během jeho začátku. A tím rozpustit obavy z přechodu na vysokou školu či z přesunu do města. Hosty prvního dílu byli: Natálie Srbová, Dominik Nedoma a Kamila Svobodová.
.mp3 61 MB
Fotogalerie

Děkujeme všem našim hostům za milé rozhovory. Podívejte se na fotografie z jednotlivých dílů.

Abyste se mohli účastnit našich podcastových soutěží...

Soutěžní řád pro soutěže v rámci podcastu LF MU STETOSKOP

 1. Soutěže v rámci podcastu LF MU STETOSKOP jsou organizovány Masarykovou univerzitou, Žerotínovo nám. 617/9, 601 77 Brno, IČ: 00216224, DIČ: CZ00216224, Lékařskou fakultou, se sídlem Kamenice 753/5, 625 00 Brno.
 2. Tyto soutěže jsou určeny pro studenty, absolventy a zaměstnance Lékařské fakulty Masarykovy univerzity (dále jen „LF MU“). Zároveň pro uchazeče ze SŠ i širokou veřejnost.
 3. Každý účastník soutěží se může do každého kola soutěže přihlásit pouze jednou.
 4. Za přihlášení do soutěží je považováno zodpovězení otázek zveřejněných na sociálních sítích, zejména na Facebookovém a Instagramovém účtu LF MU. 
 5. O vítězích soutěží rozhoduje pořadí odpovědí v jednotlivých kolech. Vítězí nejrychlejší odpověď po zveřejnění podcastu s otázkou uvedeného na FB a IGV případě shodného času odpovědí na obou účtech (FB a IG) vyhrávají oba soutěžící.
 6. Přihlášením do soutěže se rozumí zveřejnění odpovědi na danou otázku na účtech LF MU na sociálních sítích. Soutěžící se přihlášením do soutěží potvrzuje, že souhlasí bez výhrad s podmínkami uvedenými v těchto pravidlech soutěže.
 7. V souvislosti se soutěží bude zmiňováno pouze křestní jméno účastníka, ročník a obor studia., nebo nebude účastník označený vůbec.
 8. Každý účastník soutěží LF MU uděluje souhlas se zpracováním těchto osobních údajů: jméno a příjmení, ročník a obor studia
 9. Jméno, příjmení, ročník a obor studia je možné zpracovat na základě uděleného souhlasu a je nutné zpracovat za účelem organizace a vyhodnocení soutěže. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu trvání a vyhodnocování soutěže. 
 10. Přihlášením do soutěže bere účastník na vědomí, že Lékařská fakulta MU jakožto správce osobních údajů bude zpracovávat účastníkem uvedené osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, ročník a obor studia. Bez poskytnutí těchto údajů nemůže být účastník do soutěže zaregistrován.
 11. Účastí v soutěži bere účastník na vědomí, že osobní údaje jím poskytnuté zpracovává Lékařská fakulta MU s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováváním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES a zákona 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění. Osobní údaje, které Lékařská fakulta MU shromažďuje o účastnících, nebudou poskytnuty žádné třetí straně, s výjimkou případů a pro účely, kdy tuto povinnost ukládá zákon.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info