Den otevřených dveří

& Live Chat Days

Milé uchazečky, milí uchazeči, děkujeme, že jste si našli čas nás poznat touto netradiční, avšak opětovně jedinou možnou formou a že si ve dnech 15. a 19. ledna 2022 našli čas a využili jste příležitost k diskuzi s vašimi budoucími kolegy i studijními referentkami v rámci online Dne otevřených dveří. Připravili jsme pro vás spoustu videí a informací, které vám mohou pomoci v rozhodování se a ujištění se, že vámi vybraný studijní program bude ta správná volba! Tyto stránky zůstávají v provozu až do ukončení přijímacího řízení.

Uvítání děkana fakulty

„Milé uchazečky, milí uchazeči. Vítám vás na virtuálním Dni otevřených dveří nejen jako děkan Lékařské fakulty Masarykovy univerzity, ale také jako přednosta Ortopedické kliniky Fakultní nemocnice Brno a LF MU přímo z operačního sálu, kde právě mí kolegové připravují pacienta k operaci. Přeji vám, ať s námi svůj den strávíte s dobrou náladou a připravené materiály nechť vás motivují či utvrdí v tom, že naše lékařská fakulta je tou nejlepší volbou.“

prof. MUDr. Martin Repko, Ph.D.

 


Co najdete na webu Dne otevřených dveří?

I letos jsme uspořádali Live Chat Days

Věříme, že jste si díky informacím a chatům ze Dne otevřených dveří i Live Chat Days ujasnili své priority. Přejeme hodně štěstí u přijímacích zkoušek!

Představení fakulty

Abyste měli co nejvíce autentickou představu, jaké možnosti fakulta nabízí, podívejte se na několik videí. Nejprve vás provede prof. MUDr. Kateřina Kaňková, Ph.D. jako proděkanka pro přijímací řízení, ve druhém videu fakultu prolétnete letem světem a ve třetím shlédněte promo video nejmodernějšího simulačního centra v Evropě – Simulačního centra LF MU. Podívejte se také na tři prezentační videa z vybraných pracovišť LF MU a využili jsme materiály našich šikovných studentů k akci OPEN DAY z let 2020 a 2021.

Představení fakulty

Podívejte se k nám

INCIDENT #35: Zažij SIMU na vlastní kůži!

Anatomický ústav

Biofyzikální ústav

Fyziologický ústav

Videa z OPEN DAY z let 2020 a 2021

Možná jste nás virtuálně navštívili prostřednictvím akce OPEN DAY, která probíhá vždy v listopadu. Připojujeme videa, která vytvářeli v roce 2020 i 2021 sami studenti na tuto akci. Podívejte se tedy na poslední dva ročníky OPEN DAY. I zde totiž můžete najít některé odpovědi na vaše otázky.

OPEN DAY 2021

Simulační centrum

Anatomické muzeum

Univerzitní kampus Bohunice

OPEN DAY 2020

Anatomický ústav

Všeobecné lékařství v SIMU

Zubní lékařství v SIMU

Ze života prvačky Zubního lékařství

Vítejte v Brně!

Studujte v Brně – v jednom z nejoblíbenějších studentských měst na světě! Svou zdravici pro vás připravila primátorka města Brna JUDr. Markéta Vaňková. Podívejte se též na krátkou prezentaci o městě, kde můžete žít svůj vysokoškolský život.

Zůstaňme v kontaktu

Děkujeme, že jste si našli čas a prošli si všechny informace, které potřebujete pro jedno z nejdůležitějších rozhodnutí v životě. A tím je volba povolání. Věříme, že jsme vám poskytli dostatek materiálů a že k nám podáte přihlášku ke studiu, zúčastníte se přijímacího řízení a po zápisu v podzimním semestru 2022 nastoupíte ke studiu.

INSTAGRAM LF MU FACEBOOK LF MU FB SKUPINA MEDIPULCI LinkedIn

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info