FAST RUN MUNI

6. 6. 2024

Juniorská akademie MED MUNI zve všechny středoškoláky na nezapomenutelný den plný zábavy na akci FAST MUNI RUN 2024, který proběhne v rozlehlých prostorech kampusu Lékařské fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Složte tým, soutěžte s ostatními středními školami, splňte úkoly na všech stanovištích a vyhrajte pro svou školu pohár!

Na akci FAST RUN MUNI na vás čeká 6 interaktivních stanovišť, kde získáte jedinečnou příležitost zažít scénky simulující akutní onemocnění v reálném prostředí. Vyzkoušíte si, jak správné reakce máte při řešení nečekaných situací – naučíte se rozpoznávat různá civilizační onemocnění a procvičíte si dovednosti potřebné pro záchranu života. Od rozhovoru s operátorem zdravotnické záchranné služby po komunikaci s pacientem.

Chcete reprezentovat vaši střední školu? Pedagog - kouč týmu může celý svůj tým a všechny jeho závodníky zaregistrovat pomocí registračního formuláře. Registrace i účast na akci je zdarma.

Přihlásit tým

Partneři akce

Těšíme se na setkání na akci FAST RUN, kde budete mít příležitost potkat se s těmito skvělými partnery. Připravte se na atmosféru jako žádnou jinou!

Bez popisku
Bez popisku
Bez popisku
Bez popisku
Bez popisku
Bez popisku

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info