Den s medicínou: Reprodukce

Bez popisku

Den s medicínou: Reprodukce

Juniorská akademie MED MUNI vás zve na další velkolepou akci, tentokrát na téma reprodukce s podtitulem "Hra o život - Od počátku po zázrak". Pojďte s námi prozkoumat různé fascinující úhly pohledu na pěti odborných stanovištích. Zjistěte jak funguje genetika a dědičnost, vstupte do Simulačního Centra a zapojte se do simulované praxe, objevte nejnovější vědecké poznatky a setkejte se s našimi odborníky! Máte jedinečnou šanci prozkoumat složité procesy a pochopit, jak ovlivňují náš každodenní život. Společně s našimi akademiky a lékaři se zapojíte do interaktivního programu a přednášek.

Důležité informace:

Moc prosíme, abyste se na akci přihlásili pouze v případě, že se této akce skutečně zúčastníte. Kapacita je omezena a nevyužitá místa poté blokují možnost se přihlásit jiným studentům. Z akce se lze pohodlně odhlásit skrze potvrzovací e-mail. Zároveň se nebojte přihlásit se jako náhradníci, mnohdy se stává, že se místa pro vás uvolní.

  • Tato akce je programově koncipována pro studenty od 15 do 18 let (maturitní ročníky SŠ) (rok narození 2005, 2006, 2007, 2008, 2009).
  • Akce je celodenního charakteru, proto prosíme naše návštěvníky, aby si na akci přinesli dostatek vlastního jídla a pití.

Minulé ročníky Dne s medicínou

Přihlášení

Registrace je uzavřena

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info