Příměstský tábor Juniorské akademie MED MUNI 2024

Bez popisku

Prázdninový týden s Juniorskou akademií MED MUNI

Máte doma zvídavé badatele? Juniorská akademie MED MUNI už po 3. vypisuje příměstský tábor pro táborníky ve věku 10–15 let! Příměstský tábor Juniorské akademie MED MUNI bude i letošní rok nezapomenutelným zážitkem pro mladé budoucí vědce. Táborníci se zúčastní fascinujícího programu, během kterého navštíví různá pracoviště a získají hlubší vhled do fungování lidského těla a dalších fyziologických procesů.

Zažijí interaktivní lekce a aktivity vedené zkušenými odborníky a moderní prostory MED MUNI, kde mohou prozkoumat svůj zájem o vědu a medicínu za podpory akademiků a vědců. Příměstský tábor poskytuje jedinečnou příležitost pro děti navštíví různá pracoviště, ale také se účastní praktických cvičení a experimentů, které jim umožní nahlédnou pod pokličku principům medicíny a vědeckého výzkumu. Každý den je naplněn novými objevy a zajímavými dovednostmi.

Kdy?
15. - 19.7. 2024

V kolik?
Vždy od 8:00-16:00 (táborníky je možné vyzvedávat v 16 hodin).

Cena?
Cena kurzu je 4500,- za 5 dní příměstského tábora s hlavním poledním jídlem a polévkou každý den. Cena nezahrnuje svačiny.

Jak přihlásit táborníka a provést platbu?
Pro úspěšnou registraci malého táborníka je potřeba provést platbu přes Obchodní centrum LF MU, viz. tlačítko "Přihlásit táborníka". Zde je potřeba provést úhradu platby dle instrukcí na stránkách a vyčkat na potvrzení o proběhlé platbě, které obdržíte na vámi uvedený e-mail. Teprve poté je místo pro vašeho táborníka rezervováno. V první den příměstského tábora je potřeba přinést potvrzení o bezinfekčnosti a další vyžádané dokumenty.

Máte ještě další dotazy? Neváhejte se obrátit na koordinátorky Juniorské akademie MED MUNI.
Kompletní znění podmínek naleznete zde

Jaký byl příměstský tábor 2023?

Co říkali naši táborníci?

"Po tomto primestaku asi chci studovat na medicíně. Celé mě to namotivovalo na studium a možná budu i doktorka."

"Chci holkám z vzkázat, že mě to tady velice a s nima bavilo a že jsou moc fajn."

"Jste super lidi a doufám že si užijete léto."

"Moc se mi to líbilo a byli jste moc hodní. Díky, že to pořádáte!"

"Tábor jsem si moc užila a moc ráda bych šla i příští rok, jenže mi bude 16, kdyby byla možnost, že bych mohla, tak rozhodně bych šla."

Předchozí Následující

A jak to vypadalo?

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info