Co se o drogách ve škole nedozvíte aneb stimulovaný simulant nebo simulovaný stimulant?

• 9. dubna 2024
  • MS Teams
  • Registrace na akci
    Událost již proběhla

Není droga jako droga a není závislost jako závislost. Pojďme se společně podívat na tyto základní pojmy, jejich rozdělení a zajímavosti s tím spojené. Také si řekneme, jak drogy v mozku účinkují a tím si vysvětlíme proč mají různé účinky a proč na některých látkách vzniká závislost silnější než na látkách jiných. Jak podtitul napovídá, společně též nakoukneme pod pokličku jedné z tříd drog, a to konkrétně stimulantů.

zdarma po registraci

Mgr. David Galuška

odborný asistent – Ústav patologické fyziologie – Teoretická pracoviště – Lékařská fakulta

Jak to u nás chodí?

S blížícím se termínem konání kurzu obdržíte email s pokyny a link k připojení k MS Teams.

! Stává se, že poštovní klient zprávu vyhodnotí nesprávně jako nevyžádanou poštu (spam). Kontrolujte prosím také složky hromadné pošty.

Máte jakékoliv doplňující dotazy? Napište nám na akademie@med.muni.cz, rádi vám poradíme. 🙂

Registrace do kurzu se uzavře 5. 4. 2024 v 10 hodin.

Registrace je uzavřena

Událost již proběhla.