Energie nebo past? Pravda o energetických nápojích!

• 2. dubna 2024
  • MS Teams
  • Registrace na akci
    Událost již proběhla

Už jste si někdy dali "energeťák"? Přemýšleli jste někdy o jeho složení? Jak vlastně funguje jeho mechanismus? Přednáška poskytne hluboký vhled na problematiku zázračných limonád, které by leckdo, mohl nazvat i záškodníky pro lidský organismus. Prozkoumejte s námi hlouběji jejich funkci, podívejte se na složení z blízka a jejich celkový dopad na naše tělo. Na konci kurzu budete mít dostatek informací k tomu, abyste se mohli uváženě rozhodnout, kdy a jestli tyto nápoje začlenit do svého pitného režimu. Kdo si troufá odhalit pravdu?

zdarma po registraci

Tamara Miškufová

Studentka oboru Nutriční terapie, členka klubu SANT

Michaela Štejdířová

Studentka oboru Nutriční terapie, členka klubu SANT

Jak to u nás chodí?

S blížícím se termínem konání kurzu obdržíte email s pokyny a link k připojení k MS Teams.

! Stává se, že poštovní klient zprávu vyhodnotí nesprávně jako nevyžádanou poštu (spam). Kontrolujte prosím také složky hromadné pošty.

Máte jakékoliv doplňující dotazy? Napište nám na akademie@med.muni.cz, rádi vám poradíme. ☺

Registrace do kurzu se uzavře 29. 3. 2024 v 10 hodin.

Registrace je uzavřena

Událost již proběhla.