FAST MUNI RUN 2024 STUDENT

FAST MUNI RUN 2024

Připojte se k nám na nezapomenutelný zážitek plný adrenalinu a nových výzev! Juniorská Akademie MED MUNI vás zve na souboj týmů středních škol FAST MUNI RUN. Vyzkoušíte si nečekané situace a ověříte si, jak jsou vaše reakce správné. Naučíte se rozpoznávat různá civilizační onemocnění a procvičíte si dovednosti potřebné pro záchranu lidského života.

Co na vás čeká?

Složte svůj tým a v co nejlepším čase, a s největším počtem bodů, doběhněte závod! Čeká na vás zábavně sportovní den, plný aktivit a nových výzev. V den akce bude v kampusu probíhat také doprovodný program, kde se mimo jiné budete moci podívat, jak to na naší fakultě vypadá.

Co s sebou?

Sportovní oblečení a boty vhodné k běhu. Pití a jídlo na celé odpoledne. K dispozici bude hlídané zázemí, kde bude možné si věci ponechat, drobné občerstvení a možnost doplnit vodu.

Malý tip

Na akci je možné přinést školní vlajku, použít jednotný stejnokroj, nebo pokřik!

Jak se na kurz registrovat?
Celé týmy mohou přihlašovat pouze středoškolští učitelé a to pomocí přihlašovacího formuláře. Za jednu střední školu se mohou zúčastnit až dva týmy společně s koučem - vyučujícím. Počet členů týmu jsou 3 osoby ve věku 15 – 19 let. Akce je pro všechny přihlášené zcela zdarma a celým týmům je možné vystavit potvrzení o účasti na akci.

Více o akci

„Zažij unikátní závod a vyzkoušej si situace, kdy jde o život nanečisto! Soutěž za svou školu a ukaž, která je nejlepší!“

Tým organizátorů a JA MED MUNI

Sdílení události