Lingua Anatomica: přípravka na prvák MED MUNI 2024

Chcete se připravit na první ročník na MED MUNI? Kurz Lingua Anatomica vás provede učivem prvního ročníku latiny a odhalí tajemství starodávného jazyka, který dodnes využívají lékaři po celém světě! Tento kurz je navržen tak, aby měli jeho absolventi náskok před ostatními. Během 60 minut získáte zábavnou formou nezbytné základy latiny, což vám pomůže lépe se zorientovat i v ostatních předmětech, zejména v anatomii. Připojte se k nám a získejte klíčové znalosti pro úspěšný vstup na Lékařskou fakultu MU!

Google Classroom

10 x 60 minut

placený kurz

Termíny online setkání: 8. 10., 15. 10., 22. 10., 29. 10., 5. 11., 12. 11., 19. 11., 26. 11., 3. 12., 10, 12.
Čas kurzu: 18:00-19:00

Tento kurz je zpoplatněn. Pro jeho absolvování je nutná platba přes Obchodní centrum MU.

Koupit kurz

Lektorka

Mgr. Kateřina Pořízková, Ph.D.

odborná asistentka – Oddělení Centra jazykového vzdělávání na Lékařské fakultě

Informace

Mgr. Kateřina Pořízková, Ph.D. je odbornou asistentkou Oddělení Centra jazykového vzdělávání na Lékařské fakultě MU. Je nadšeným příznivcem metodologického přístupu korpusové lingvistiky, odvětví jazykovědy, které využívá moderních informačních technologií pro zprostředkování jazyka skrze jeho reálný kontext. K tomuto účelu již dlouhodobě pracuje na elektronickém korpusu autentických lékařských textů (klinických diagnóz a lékařských zpráv), který je při výuce lékařské latiny využíván v podobě celé řady interaktivních a zábavných cvičení. S lehkostí předává své nadšení pro latinu svým studentům i kolegům.

Přečtěte si článek s lektorkou kurzu. Dozvíte se odpovědi na nejčastější dotazy, které vás ke kurzu napadnou. Vstupte s námi do vzrušujícího světa latiny.

Přečíst článek

Sdílení události