První kroky ve světě vědeckého publikování

• 9. ledna 2024
  • MS Teams
  • Nutná registrace
    Událost již proběhla

Proč je ve vědě důležité publikovat? A co všechno obnáší příprav a prezentace výsledků výzkumu ve formě vědeckého článku? Na tyto otázky vám odpoví náš online kurz. Dozvíte se, jak efektivně vyhledávat odborné informace, jak správně hodnotit jejich relevanci, a co všechno zahrnuje dodržování etických pravidel publikování a citování. Společně pronikneme do světa vědeckého publikování a porozumíme jeho základním postupům.

zdarma po registraci

Mgr. Jiří Kratochvíl, Ph.D.

vedoucí pracoviště – Knihovna univerzitního kampusu

Informace o lektorovi

Je vedoucím Knihovny univerzitního kampusu a téměř 20 let se věnuje problematice etických aspektů vědeckého publikování. Je autorem příručky Jak citovat.

Jak to u nás chodí?

S blížícím se termínem konání kurzu obdržíte email s pokyny a link k připojení k MS Teams.

! Stává se, že poštovní klient zprávu vyhodnotí nesprávně jako nevyžádanou poštu (spam). Kontrolujte prosím také složky hromadné pošty.

Máte jakékoliv doplňující dotazy? Napište nám na akademie@med.muni.cz, rádi vám poradíme :).

Registrace do kurzu se uzavře 5. 1. 2024 v 10 hodin.

Registrace je uzavřena

Událost již proběhla.