Publikační a citační etika: jak se v tom neztratit?

• 16. ledna 2024
  • MS Teams
  • Nutná registrace
    Událost již proběhla

Nejen na vysoké škole se neobejdete bez správného citování a znalosti publikační etiky, přesně proto jsme pro vás připravili tento kurz. Pojďte se seznámit s důležitými pravidly a postupy, které vám pomohou vyhnout se plagiátorství a psát odborné texty, bez ohledu na to, zda jde o ročníkové, seminární nebo diplomové práce. Tato přednáška vás provede základy publikační etiky a naučí vás, jak vytvářet odborné publikace v souladu s etickými normami vědeckého psaní.

zdarma po registraci

Mgr. Jiří Kratochvíl, Ph.D.

vedoucí pracoviště – Knihovna univerzitního kampusu

Informace o lektorovi

Je vedoucím Knihovny univerzitního kampusu a téměř 20 let se věnuje problematice etických aspektů vědeckého publikování. Je autorem příručky Jak citovat.

Jak to u nás chodí?

S blížícím se termínem konání kurzu obdržíte email s pokyny a link k připojení k MS Teams.

! Stává se, že poštovní klient zprávu vyhodnotí nesprávně jako nevyžádanou poštu (spam). Kontrolujte prosím také složky hromadné pošty.

Máte jakékoliv doplňující dotazy? Napište nám na akademie@med.muni.cz, rádi vám poradíme :).

Registrace do kurzu se uzavře 12. 1. 2024 v 10 hodin.

Registrace je uzavřena

Událost již proběhla.