Specializované prezentace molekulární genetičky, patologa a kardiologa

9. 4. 2021

Pro velký zájem studentů SŠ o nově vypsané téma SOČ "Genetické příčiny náhlé srdeční smrti" jsme připravili 2 bloky specializovaných přednášek, které se tomuto tématu věnují z pohledu patologa, kardiologa a molekulární genetičky.

19. května nabídneme prezentaci MUDr. Milana Sepšiho, Ph.D. z Interní kardiologické kliniky FNB a MUDr. Martina Zemana z Ústavu soudního lékařství v Brně, více informací a možnost přihlášení. O týden později, 25. května se bude tématu věnovat Mgr. Iva Synková z Ústavu lékařské genetiky a genomiky MED MUNI, neváhejte se přihlásit.

Po absolvování obou bloků přednášek bude pro vybrané studenty s hlubším zájmem o problematiku nabídnuta exkurze do laboratoří. Vše bude organizováno s ohledem na aktuální epidemiologická opatření.