Juniorská akademie zahajuje podzimní semestr novou nabídkou

Juniorská akademie Lékařské fakulty MU přináší novou nabídku kurzů pro podzimní semestr, kde naprostou novinkou je zcela unikátní kurz lékařské latiny pro středoškoláky. S námi vás totiž latina bude bavit!

19. 9. 2021

Z aktuální nabídky Juniorské akademie mohou vybírat nejen studenti SŠ, ale věříme, že zaujme také i jejich pedagogy. Právě ti mohou svým nadaným svěřencům doporučit konkrétní specializovanou přednášku či webinář, který je může nadchnout k dalšímu studiu.

Naprostou novinkou, v České republice snad unikátní, je jazykový kurz lékařské latiny pro střední školy v podobě Terminologických dílniček. Ceníme si názoru SŠ pedagogů i studentů a právě z osobní komunikace s nimi vyvstal nápad připravit jazykový kurz latiny, který by studenty bavil, odstranil obavy z mrtvého jazyka a umožnil vhled do jazyka lékařů. Kurz poběží každé úterý od 12. 10. 2021.

Kromě online prezentací, live chatů a webinářů se studenti již brzy budou moci těšit také na celodenní prezenční aktivitu na různých pracovištích MED MUNI v podobě různých praktických cvičení, workshopů či ukázek, kde si jako jednotlivci a také v týmech vyzkouší různé činnosti. Nejbližší z nabídky pro studenty je už 4. 10. Live chat - Anatomie - ptejte se na to, co vás zajímá.

Intenzivně jsme pracovali také na zlepšení webového prostředí Juniorské akademie a zájemci si budou moci vytvářet své uživatelské účty a registrovat se k vypsaným aktivitám. Nové uživatelské účty umožní nejen snadnější přihlašování bez opakovaného vypisování všech potřebných údajů, ale navíc budou mít registrovaní přehled o tom, co již absolvovali.