Dotazníkové šetření na LF MU pro HR Award bylo zahájeno

Práce na získání HR Award pokračuje dál. V první vlně byly rozeslány dotazníky mezi teoretická pracoviště LF MU. Klinickým pracovištím budou rozeslány dotazníky v dohledné době.

15. 4. 2020

Lékařská fakulta Masarykovy univerzity zahájila v roce 2019 v návaznosti na dlouhodobý záměr rozvoje přípravné práce na získání prestižního evropského certifikátu HR Excelence in Research Award.

Tento certifikát uděluje Evropská komise výzkumným institucím, které zaměstnancům zaručují profesionální, otevřené a etické pracovní prostředí tím, že implementují strategii HRS4R (The Human Resources Strategy for Researchers) pro naplnění HR Award, kterými jsou: vytvoření mezinárodního, prestižního a transparentního pracovního prostředí otevřeného pro domácí i zahraniční výzkumné pracovníky a zvýšení kvality personálních procesů podporujících cílený profesní růst výzkumných pracovníků, otevřený nábor a pracovní podmínky umožňující atraktivní vědeckou kariéru. Pro získání ocenění je důležitá součinnost mezi všemi prvky na LF MU.

Nyní zjišťujeme relevantní data potřebná pro další analýzy a dotčení zaměstnanci teoretických pracovišť byli požádáni o vyplnění dotazníků. V blízké budoucnosti plánujeme rozšíření dotazníkového šetření i na klinická pracoviště.

Děkujeme za pomoc s vyplněním dotazníků.