Forbes Česko zveřejnil článek Terapie jídlem Mgr. Martina Krobota

Časopis Forbes Česko uveřejnil článek Terapie jídlem Mgr. Martina Krobota z Ústavu ochrany a podpory zdraví LF MU.

9. 2. 2021

V lednovém vydání časopisu Forbes Česko můžete nalézt návod na to, jak být zdravější, výkonnější a úspěšnější. Můžete se naučit nově přemýšlet nad tím, co jít a nezapomínat na správnou výživu. Odborníky na výživu, kteří si poradí s výživou jak zdravých, tak nemocných, vzděláváme i u nás na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v bakalářském programu Nutriční terapie. Absolventi tohoto studijního programu mohou ve studiu dále pokračovat v navazujícím studiu Výživa dospělých a dětí.

Jedním z akademiků, se kterými se studenti během studia obou studijních programů na Ústavu ochrany a podpory zdraví LF MU potkají, je také Mgr. Martin Krobot. Mgr. Krobot je též předseda České asociace nutričních terapeutů, který pro Forbes poskytl krátký rozhovor právě na toto téma. Více čtěte v příloze níže.