Lékařská fakulta MU má tři nově jmenované profesory

Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Robert Plaga předal 18. prosince jmenovací dekrety celkem 69 novým profesorům. Tři z nich působí na naší lékařské fakultě.

19. 12. 2019

Na návrh vědeckých a uměleckých rad předal ve středu 18. prosince jmenovací dekrety 69 profesorům ministr školství Robert Plaga na slavnostním shromáždění ve Velké aule pražského Karolina, které je tradičním místem předávání profesorských dekretů. Sedm z nich působí na Masarykově univerzitě, tři na naší fakultě.

Blahopřejeme prof. MUDr. Martinu Repkovi, Ph.D., který působí jako přednosta Ortopedické kliniky FN Brno a od listopadu 2019 jako děkan naší fakulty. Blahopřejeme prof. MUDr. Jiřímu Pařenicovi, Ph.D., který působí jako lékař Interní kardiologické kliniky FN Brno a LF MU. A do třetice blahopřejeme prof. MUDr. Radimu Jančálkovi, Ph.D., který působí jako přednosta Neurochirurgické kliniky Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně a LF MU. Současně blahopřejeme také všem dalším nově jmenovaným profesorům nejen z Masarykovy univerzity, jejichž kompletní seznam můžete nalézt zde