MEDshop otevřen do 12. 12. 2023

Dovolujeme si vzhledem k účetním uzávěrkám upozornit, že poslední možnost nakoupit vánoční dárky ve fakultním obchodě MEDshop bude 12. 12. 2023. MEDshop najdete v pavilonu B17 ve třetím patře.

24. 11. 2023

V MEDshopu můžete pořídit profesní i volnočasové oblečení i nejrůznější doplňky. Profesní oblečení necháváme vyrábět z vysokogramážové 100% bavlny, výrobky splňují přísné normy oděvy pro zdravotníky. Příjemné materiály volíme i pro volnočasové oblečení, jako například měkké a hebké mikiny, trička z příměsí elastanu či polokošile ze 100% bavlny. Výrobky nabízíme v dámských i pánských provedeních.

MEDshop pokrývá potřebu studentů, akademiků i zaměstnanců na kvalitní výrobky s logem fakulty. Přináší nabídku především profesního oblečení, které budete potřebovat na praxích, v laboratořích a ve všech místech, kde se připravujete na své budoucí povolání. Naleznete zde též sortiment volnočasového oblečení a doplňků, které uplatníte například při klání mezi fakultami i univerzitami, ale rozhodně se bude příjemně nosit třeba na přednášky, praktickou výuku i jen tak na doma.

Naším cílem je nabízet výrobky vynikající kvality za dobré ceny. Profesní oblečení je vyrobeno z vysokogramážové 100% bavlny splňujícím přísné normy oděvů pro zdravotníky. Trička a mikiny pro volný čas jsou vyrobeny z velmi příjemného směsového úpletu, který Vám dovolí velký rozsah pohybu. A co je důležité – všechny výrobky v MEDshopu jsme zhotovili v České republice, v našem regionu. A protože jsme lékařská fakulta se srdce na pravém místě, našimi dodavateli jsou chráněné dílny, družstva invalidů a sociální podniky. Proto se nákupem v MEDshopu můžete hrdě přihlásit k heslu: "Pomáhám, kudy chodím."

Vyberte si